reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy się starać?

reklama
Każdy organizm jest inny... Ja miałam ciąże pozamaciczna, wszystko samo się wyczyściło po miesiącu i lekarz mówił że można od razu po pierwszej miesiączce znowu się starać(poroniłam w lutym) ale odczekaliśmy i teraz myślę że jest dobry moment z tym że chyba źle trafiamy xD
Mi się udało dopiero 9 miesięcy po poronieniu, organizm czasem potrzebuje więcej czasu żeby dojść do siebie ;) trzymam kciuki za owocne starania!
 
Każdy organizm jest inny... Ja miałam ciąże pozamaciczna, wszystko samo się wyczyściło po miesiącu i lekarz mówił że można od razu po pierwszej miesiączce znowu się starać(poroniłam w lutym) ale odczekaliśmy i teraz myślę że jest dobry moment z tym że chyba źle trafiamy xD
Ja tez dostalam zielone swiatlo od lekarza, starania byly dosc czeste wiec raczej obstawiam ze u mnie organizm nie byl gotowy :) zwlaszcza ze u mnie bylo poronienie zatrzymane(puste jajo plodowe) ale pecherzyk rozwijal sie sam, wiec to nie byla kwestia ze slaby organizm nie moze utrzymac ciazy
 
Przykro mi z powodu Twojej straty, a jak jest teraz? Udało was się w końcu?

Ja myślę że po prostu kochamy się po dniach płodnych xD dlatego nam nie wychodzi, do tego zaczęłam pracować po 12 h więc nie często mieliśmy czas dla siebie, i tylko zbliżenie było wtedy kiedy na kalkulatorze było że dni płodne ale to chyba bzdura, więc przestanę w ogóle patrzeć na to tylko po prostu działać od 10 dc
Ja tez dostalam zielone swiatlo od lekarza, starania byly dosc czeste wiec raczej obstawiam ze u mnie organizm nie byl gotowy :) zwlaszcza ze u mnie bylo poronienie zatrzymane(puste jajo plodowe) ale pecherzyk rozwijal sie sam, wiec to nie byla kwestia ze slaby organizm nie moze utrzymac ciazy
 
reklama
Do góry