reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy spacerówka?

ja też czasem używam półleżącego, bo Wiktoria na płasko płacze.. od piątego miesiąca musiałam przestawić, bo gondola zrobiła się za mała.
 
reklama
Emilka dopóki nie siedziała jeździła na leżąco, a jak jej się bardzo nudziło to na półleżąco (od ok. 5 miesiąca), do spacerówki siedzącej przesiadła się ok. miesiąc temu, z tym, że mam opcje rozkładania jej do prawie leżenia i czasami woli tak jechać, kiedy przesadzilam dziecko do spacerówki siedziała juz pewnie i bez podparcia
 
Też jestem zwoleniczką żeby dziecko jak najdłużej przebywało w poziomie, ale my swojego szkraba już pod koniec szóstego miesiąca woziliśmy w spacerówce bo w gondoli nie mógł nóżek wyprostować :)
 
reklama
Mój syn jeździ w spacerówce od kiedy skończył 6m.na leżąco W gondoli nie chciał leżeć, mało widział i tyłem do kierunku jazdy. A potem było ok:) Teraz już siedzi samodzielnie, to od miesiąca na siedząco.
 
Do góry