reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o mamuśkach z Norwegii:))))

IMIE: Bozena
WIEK:13.03.78
DZIECI:w brzuchu siedzi Lorenzo
CZYM SIE ZAJMUJE:w tej chwili jestem na bezrobotnym,niedlugo na maciezynskim
GDZIE MIESZKAM:Oslo
SKAD JESTEM:Wroclaw
 
reklama
witam wszystkie przyszłe i aktulne mamy:-)

Imię: Katarzyna
Wiek: 1978 r.
Dzieci: pierwsze w brzuszku:-)
Praca: przygotowuję się do roli mamy:-)
Mieszkam: w Grimstad
Pochodzę: z Chełma

pozdrawiam
 
Cześc dziewczyny!Cosik jest nas coraz więcej, może więc poznajmy sie bliżej i każda z nas napisze kilka słów o sobie:
IMIĘ:Sylwia
WIEK:29
DZIECI:kamil i patryk
CZYM SIE ZAJMUJĘ:dzieci,dom
GDZIE MIESZKAM:oslo
SKĄD JESTEM:łódz
A jak komuś coś jeszcze wpadnie do głowy bardzo prosze o dopisanie , wszystkie chwyty dozwolone:-D.
Bardzo chciałabym dowiedziec sie o urodzeniu dziecka w Norwegii,jak to wszystko jest...
 
IMIĘ: Anka
WIEK: 16.05.1977
DZIECI: pierwsze maleństwo ma się pojawić w połowie lutego 2009

CZYM SIĘ ZAJMUJE: w Polsce pracowałam jako księgowa przez 7 lat. Tutaj jestem od roku w zasadzie turystycznie- taka żona przy mężu, choć z przerwami na wyjazdy do Polski:)


GDZIE MIESZKAM: Stavanger - centrum
SKĄD JESTEM: niewielka miejscowość koło Radomia


 
witajcie!jak wszystkie to i ja:tak:
IMIĘ:Ania
WIEK:27lat
DZIECI:Kubuś 2 latka i miesiąc, o drugie się staramy:-)
CZYM SIE ZAJMUJĘ:ukończyłam SGGW w Warszawie (żywienie człowieka),w 8 m-cu ciąży obroniłam dyplom:rofl2:, w między czasie pracowałam(ale niestety nie w swoim zawodzie:-() a teraz siedze na wychowawczym, jak już jestem w PL (raczej dość rzadko) to mam na głowie budowę naszego gniazdka:-)
GDZIE MIESZKAM:obecnie Kristiansand
SKĄD JESTEM:w sumie jestem z Radomia, ale mieszkam w Stężycy (woj.lubelskie), ponieważ mój mąż mnie tam zaciągnał (stamtąd pochodzi mój mąż i stamtad pochodziła moje mama).
Super , że możemy więcej coś o sobie się dowiedzieć:-):-):-)
 
Witam wszystkie mamuśki
IMIĘ: Kamila
WIEK: 24 lata
DZIECI: Adrianna - 4 miesiące
CZYM SIE ZAJMUJĘ: obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim
GDZIE MIESZKAM: Vogo ( 300 km na północ od Oslo)
SKĄD JESTEM: Łęczyca woj. łódzkie

Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry