reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

reklama
Uff, mały w końcu śpi, więc może teraz uda mi się coś naskrobać:-).
Jestem Renia i mieszkam od kilku lat w Cieszynie. Z moim mężem jestem od 13 lat:szok:, a w sobotę świętowaliśmy 6 rocznicę ślubu. Mamy dwójkę dzieciaczków: Karolinkę, która urodziła się w Dzień Babci 4 lata temu i Kubusia, który urodził się 25.04.06r.i dziś kończy 5 m-cy. Cały czas myślałam, że wrócę do pracy, ale los lubi płatać figle i tydzień temu złożyłam wniosek o urlop wychowawczy, żeby siedzieć w domciu i nic nie robić, tak jak Wy;-):-D.
 
No i teraz z mnie kolej ....:-)
Mam na imie Benita i mam 24 latka a mój mąż ma 31 lat:-)
Jesteśmy małżeństwem od prawie 4 lat (w październiku mamy rocznice)
Mieszkamy w okolicach Bielska - Białej, w chwili obecnej siedze w domciu , zajmuje się naszym syneczkiem Oskarkiem a w wolnych chwilach firmą której jestem właścicielką, mój cudowny mężuś pomaga mi w prowadzeniu firmy i w chwili obecnej przejął wszystkie moje obowiązki :tak:
Z zawodu jestem kosmetyczką i w tym kierunku skończyłam studium , niestety nie pracuje w swoim zawodzie :no:
 
reklama
Do góry