reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

reklama
Hej to i ja się dopiszę :-) Mam na imię Magda lat 20:)mojego męża znam z osiedlowego podwórka przez długi czas bardzo żeśmy się nie lubili i nawet głupie cześć było dla nas wielkim problemem hehe:-D a tu proszę już ponad 4 lata razem 5 msc po ślubie a od prawie 3 msc jesteśmy rodzicami cudownego szkraba Kacpra :-) W weekendy jestem studentką 2 roku(zaocznie) na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne a w tyg. żoną i matką :-)
 
Witam wszystkie mamy:)Dopiero dzisiaj odkrylam to forum mimo ze juz prawie rok sie udzielam:)wiec i ja sie przedstawie.

Jestem szczęśliwą mamusią 9 miesiecznego szkraba.Jestem samotną matką:)Obecnie na urlopie wychowawczym jeszcze przez rok a moze krocej jak moja corcia podrosnie to moze zdecyduje sie poszukac innej pracy.Pracowalam jako ekspedientka w cukierni na dziale tortow weselnych.I tam poznalam ojca mojej ewuni jak przyszedl złożyc zamowienie na wielgachny tort urodzinowy ale pomylil dzialy(potem twierdzil ze specjalnie pomylil).Niestety nie jestesmy razem z roznych przyczyn ode mnie nie zależnych.

Przebywam obecnie non stop w domu i troche nie wiem co zrobic z wolnym czasem.
 
hej również ja dołączam :-)

jestem mamą 18miesięcznego Adasia. Jestem mężatką, mąż dużo pracuje i z przyczyn zawodowych od kilku miesięcy nie mieszka z nami. Na szczęście do końca roku ta sytuacja zmieni się :-) Nie pracuje, zajmuję się moim łobuziakiem :-)
a męża poznałam w podstawówce, w 4 klasie chodziliśmy do tej samej grupy, wtedy już mi się podobał. cóż chyba stara miłość nie rdzewieje :-D w gimnazjum kontakt się urwał, a w czasie moich studiów odnowił się na nk i zaczęliśmy się spotykać i potem zaręczyliśmy się, ślub i dzidzia :-)
 
Rosi ja już 2,5 roku, a odkrycia dokonałam dopiero dziś ;)

22-letnia mama 2-letniej Mai, studentka III roku architektury krajobrazu, na urlopie wychowawczym, córcię wychowuję sama :)
Pozdrawiam
 
Mam na imie Justyna, mam 23 lata i 17 miesieczna corke Julie:)
Meza poznalam w dyskotece;p dlugo by opowiadac jak to sie stalo...ale dzieki jego dazeniu kim jestem i jak mnie nemierzyc na dzis dzien jestemy malznetswem. slub wzielismy 1 sierpnia 2009 a 4 miesiace pozneij urodzila sie nasza pociecha:)

Mieszkam w malej mijescowosci Międzyrzecz w woj. lubuskim tak pomiedzy Gorzowem Wlkp a Zielona Gora:)
ja siedze w domku choc szukam pracy jako niania.

Maz na chwile obecna zmienil prace i jest na miesiecznym okresie probnym. Mam nadzieje ze wyniknie z tego umowa stała bo taka umowe ma juz miec druga:)
mysle ze to wystarczy:)
 
No to ja też tu opisze kilka słów o sobie.
Na imię mam Natalia, mam roczną córkę Dianę. Z mężem jesteśmy od 2004 roku, pobraliśmy się w lipcu 2009, po 10 miesiącach urodziła się Diana. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowawcą dzieci najmłodszych (przedszkola i klasy 1-3), ale nie zamierzam pracować w zawodzie. Niedługo otwieram własny biznesik. Mąż jest programistą, obecnie czeka na zlecenia i dalej szuka czegoś na stałe, bo na razie to tylko praca zdalna jest.
 
Mam na imię Emilia i jestem z Malborka;)
Mam prawie 19 lat, mając 17 i pół lat urodziłam moje największe szczęście;)
Na codzień wychowuję córeczkę i uczęszczam do szkoły( teraz wakacje) a po nich studia;)
 
Mam na imie Ania mam 21 lat mieszkam w sułowie ma trójkę dzieci
Kamilek 4l Kacperek 2l i Patrycja 2 miesiace z moim poznalismy sie ponad 6 lat temu i tak zostalismy razem obecnie siedze wdomku z dziecmi
 
reklama
To i ja się przedstawię... Mam na imię Marta, mam 25 lat i jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców:) Z Mężem znamy się od 10 lat;);) w Marcu będziemy obchodzić czwartą rocznicę ślubu:) Oboje jesteśmy plastykami, chodziliśmy do jednej klasy w gimnazjum, później w liceum, razem poszliśmy na studia, ale na drugim roku zrezygnowaliśmy bo urodził się Radzio:D Mąż pracuje a ja zajmuje się urwisami w domu.
 
Do góry