reklama

Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :)

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez travis, 1 Lipiec 2005.

1. travis

travis Początkująca w BB

Czekam na odpowiedzi:p

Pozdrawiam,
    ojciec pilota :)

2. na4

na4 Początkująca w BB

Królewną. Najlepiej królewną Fioną, ale w różowej sukni nie zielonej ::)- dziewcze 4,5 l

3. reklama
  4. mela

mela Fanka BB :)

dinozaurem - najlepiej karnotaurem ;) ;D (chłopiec lat 4)

5. loli

loli Fanka BB :)

Mój synek ma prawie 5 lat i chce byc żołnierzem.Jesteśmy na etepie strojów moro.
    Chociaz ostatnio bawili sie z kolegami w sejm .Igor był marszałkiem.
    Codziennie ma inny pomysł, ale najczęsciej bywa własnie żołnierzem.
    Pozdrawiam Loli

6. loli

loli Fanka BB :)

Mój synek ma prawie 5 lat i chce byc żołnierzem.Jesteśmy na etepie strojów moro.
    Chociaz ostatnio bawili sie z kolegami w sejm .Igor był marszałkiem.
    Codziennie ma inny pomysł, ale najczęsciej bywa własnie żołnierzem.
    Pozdrawiam Loli

7. M.B

M.B Zaciekawiona BB

Witam, mój synek ma 5,5 roku i zafascynowany egiptem chce zostać archeologiem. Nawet chętnie uczy się angielskiego, bo powiedziałam mu że bez tego ani rusz. Ostatnio był z tatą na festynie organizowanym przez policję i chciał zostać policjantem - ale tylko przez jeden dzień.

8. ella

ella Zaciekawiona BB

A ja kiedyś mówię do mojego Miśka (6 lat), że chciałabym żeby został lekarzem albo adwokatem i zarabiał dużo pieniążków. On mi na to, że może policjantem - na co ja, że bardzo bym się o niego martwiła. Więc on skwitował: TO BĘDĘ SPRZEDAWAŁ W SKLEPIE!!!!! ;D ::)

9. M.B

M.B Zaciekawiona BB

A moje dziecko wczoraj powiedziało że chciałby w przyszłości robić sztabki złota - oglądał program na discovery o tym i chyba mu się spodobało.

10. reklama
  11. karola7

karola7 Fanka BB :)

Mój mały dzisiaj przy sprzątaniu doszedł do wniosku, że zostanie śmieciarzem ;). Pewnie mu przejdzie, bo pierwszy zawód jaki wybrał to złodziej. Ale tendencja w dobrą stronę

12. martaxl

martaxl Zaciekawiona BB

heh, jak tak was czytam, to wszystko mi sie wydaje znajome....

z ksiezniczka to moja corka pewno nie jest oryginalna, ale ma na punkcie ksiezniczek kompletnego fiola...
    natomiast ostatnio, po wizycie z naszym psem u weterynarza postanowila zostac 'lekarzem od zwierzat' i ten pomysl, prawde mowiac podoba mi sie o wiele bardziej niz ten z Pulcheryja ;)

Poleć forum