reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :)

reklama
Agnex no nie wiem, dzieci tak szybko dojrzewają ;). Ale mój to juz troszke przesadza - to juz trzecia ukochana. Pierwsza odpadła jak dostala kataru - bo on z zasmarkana to nie chce być. I kto tu ma sie niepokoić Agnex?
 
Mój syn chce być lekarzem - chirurgiem i pracować w szpitalu na III piętrze. Jeszcze się nie zakochał, bo jak mówi, "jego żona będzie od niego o 10 lat młodsza, będzie blondynką z brązowymi oczami i będzie miała na imię Monika" :laugh: no i "jeszcze jej nie ma, jest w planach"...
 
Kiedy była mała myślałam, że zostanie ślusarzem ;) bo wszystkie klucze były hitem ;D Teraz jako "dorosła" 5 - letnia kobietka chce zostać archeologiem... hehehe mela, może wtedy poznaja się nasze dzieciaki ;) a wogóle to już napisała list do Świętego Mikołaja, że prosi o: lunetę, lornetkę, mikroskop i książkę o dinozaurach (kolejną ;D) z niemałym zainteresowaniem przyglądam się temu ::)
 
Agawa mój mały wprawdzie archeologiem jeszcze nie zamierzał zostać, ale te dinozaury maja cos w sobie. No i jeszcze wszystkie niezwykłe zwierzątka. Ostatnio co cwila słysze wyklady na temat zachowania plaszczek - to po filmie na Animal Planet, naszym ulubionym programie.
 
reklama
karola7,
Myszy ulubionym programem telewizyjnym jest własnie Animal Planet :) Jeżeli chodzi o życie i zwyczaje róznych gatunków zwierząt to można z Julki "czytać jak z encyklopedii" ;D
 
Do góry