reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

reklama
Ja termin mam na 22 lutego. Ale mysle ze bedzie troszke pózniej :tak: Narazie najwazniejsze jest przetrwanie I trymestru. Wtedy odetchne z ulgą i zaczne naprawde cieszyc sie malenstwem.

widze, ze razem z Mitsu jestesmy tu najmlodsze, ale mysle ze w takich sytuacjach wiek, zawod nie grają roli. Wszystkie będziemy wkrotce mamusiami, a to naprawde potrafi zblizyc. Czekaja nas wspolne rozterki, radosci i kłopoty (oby jak najmniej) , razem bedzie nam duzo latwiej i przyjemniej zniesc ciaze ;-) Pozdrawiam wszystkie Lutoweczki :blink:
 
Mam na imię Dorota.Mam 38 lat. Mieszkam w Wejherowie w woj. pomorskim Mam wspaniałego partnera- Piotra i jeszcze wspanialszych dwóch synów- Tomka i Arka. Teraz jestem w ciąży i to bedzie- Zuzia...:happy2:- przynajmniej tak czuję i chcę...
 
Dziewczyny, bedzie nas cztery, ja tez mam termin na Walentynki!:-)

No to będzie nas 5 ;-)
Nazywam się Kasia, mam 27 lat. W ub. roku wyszłam za mąż i od tamtej pory staraliśmy się mocno o dzidziusia. Po stwierdzonym PCO i zaplanowanej kuracji, zupełnie niechcący udało nam się zajść w ciąże :-D chyba mój organizm przestraszył się łykania tabletek, robienia zastrzyków i chodzenia często na USG:-D

Z wykształcenia jestem pedagogiem terapeutycznym, i nauczycielem wychowania przedszkolnego. Od roku z koleżanką prowadzę w Warszawie swoje przedszkole. No i z niecierpliwością czekam na mieszkającego w moim brzuchu maluszka, bądź maluszkę ;-)ciekawe co się tam zagnieździło?
 
A ja mam na imię Asia. Mam 25 lat. Jestem w Wrześni pod Poznaniem. Moja dzidzia wg planu ma pojawić się na świecie 27 lutego :)
Jestem przedszkolanką i pedagogiem szkolnym (co dobrze rokuje na przyszłość... ;) oby... ;) )
 
Witam
mam na imie Marysia.mam 27 lat i jestem juz mama prawie 2 i pol letniej Zuzi:-), a ok 23 lutego zaczne byc podwojna mamusia. pozdrawiam wszystkie przyszle lutowe mamusie i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona ;-)
 
Witajcie wszystkie lutóweczki :) Mam na imie Aska i mam 30 lat w lutym (21.02) zostane 4 raz mama i bardzo sie z tego cieszymy :)
Mam dwie coreczki 11 i 8 lat oraz synka ktory dzis konczy 14mcy.
Pochodze z Krakowa a obecnie z mezem i dziecmi mieszkam na opolszczyźnie :)
Pozdrawiam Wszystkie zaciążone mamusie ;)
 
Dobry wieczór!
Mam na imięMagda i jestem mamą małej Marysi (1,4 miesiące), w tej chwili jestem w stanie błogosławionym z terminem na 27 luty.Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do grona lutowych mamuś.
 
asia-m wow :-) jestem pod wrażeniem! 4 dzieci w naszych czasach to rzadkość. no to poczwórne gratulacje!!! :)

Pozostałe przyszłe mamy też witam :-) i też gratuluję. Przyłączcie się do nas na głównym wątku żebyśmy mogły lepiej się poznać :)
 
reklama
Późno, ale się melduję:-)
Mam na imię Ania...mam 28lat, mieszkam w Irlandii od dwóch lat z mężem i synkiem..
Pochodzę z trójmiasta...i kocham to miejsce!!!!

Uwielbiam kuchnię w każdym słowa znaczeniu:tak:
Całuski;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry