reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

Sporadycznie bywam na BB, bo różnie bywa z internetem... Ale jak tylko będę miała możliwość, to na pewno będę się dzielić urokami ciąży. Mam na imię Anna, mam już ;) 30 lat, mężatka od 2000 roku, a więc już ponad 8 lat, mam wspaniałego męża i synka Krystianka. Zajmuję się wychowywaniem Krystusia, prowadzeniem księgowości w firmie męża. Z wykształcenia mgr ekonomii (zarządzanie finansowe) i tak jak Kazia kończyłam polibudę. 3 lata temu poznałam Jezusa, oddałam Mu swoje życie i dzisiaj mogę śmiało napisać, że Jezus, to moja wielka miłość, której nigdy nie porzucę. :)
 
reklama
No witam, jestem Marta, od 1 lipca już 26-letnia, z wykształcenia resocjalizator i już prawie psycholog, z jednym mężczyzną od ponad 5,5 roku, a przed nami we wrześniu druga rocznica ślubu.:-):-):-)
aktualnie pracuję jako społeczny kurator sądowy i na dwa wakacyjne miesiące podjęłam się prowadzenia sekretariatu szkoły policealnej;-)
od ponad roku remontujemy nasz domek, Bambino- jeszcze jako niewiadoma- pomagało nam robić wylewkę w jednym pokoju :tak: Zuch Mały:-D
co jeszcze? przede mną rok na pisanie pracy mgr i jej obronę, bliższe terminem są praktyki studenckie i koniec remontu, bo wracamy do domku za jakieś 6 tygodni nareszcie:-D:-D:-D a- termin porodu ruchomy, bo między 6 lutego a 14, ale mnie osobiście odpowiada ten drugi: zacisnę mocno nogi i urodzę na Walentynki dla Mojego Słonka, a co!!!!!!!!!!!! ;-)
w domku czeka na nas moja mamcia i ukochany owczarek Leon :-)
ot, tyle :-) ale sie rozpisałam, ho ho ...
miłoooo Was poznać, wiecie? miło nie czuć się samym w tym szczęściu... pozdrawiam :-)
 
Martussa ja zawsze chciałam być kuratorem społecznym, powiedz: ciąża Ci nie przeszkadza w pracy? Nie boisz się?
 
Witam Lutówki :)
Nazywam sie Ola, mam 30 lat, mieszkam w Warszawie. To moja trzecia ciąża, dwie pierwsze zakończyły się źle. Termin porodu mam na 14 lutego. Niestety ciąża jest z problemami, w 6 tygodniu krwotok, na całe szczęście bez zagrożenia poronieniem. Od początku jestem na L4, biorę leki, hormony i leki antyzakrzepowe (podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego). Nie jest łatwo, cały czas mam plamienia, ale pocieszam się, ze tak daleko jeszcze nie zaszłam w ciąży i że może będzie dobrze :) Dzidzię już widziałam na 2 USG, na pierwszym w 6 tygodniu miała 0.25 cm, na drugim, w 8 tygodniu już 1,5 cm :) gigant... :-)
 
Antar, jeszcze mi nic nie przeszkadza ;-)a miejsce trzymać muszę, bo nowych społecznych nie chcą już przyjmować, a i na aplikację zaraz po narodzinach Bambina-zresztą po raz trzeci- będę zdawać :-) umowę z patronką mam taką, ze dopóki się mogę poruszać w pionie o własnych siłach będę pracować. a strach?? może troszkę, ale nie zamknę się w domu, ruch potrzebny, pieniądze i doświadczenie też.... zresztą- lekarz mi powiedział: ciąża to nie choroba- więc pewnie nie pozarażam swoich milusińskich :-D:-D:-D a znam ich już trochę, wiec raczej nic złego mi nie zrobią (a pracuję z dorosłymi)

Bianka30- bądź dzielniaszek!! jak dobrze nam pójdzie, to w te Walentynki będziemy obie wydzierać się w niebogłosy!!!!!!! :-) pamiętaj: mało płakusiaj, słuchaj medyka i pamiętaj, że tu jestem i polecę Cię swojemu Dobremu Aniołkowi :tak: życzę powodzenia !!!!!!!
 
reklama
Hej dziewczynki :) Jestem Ania. Jestem z Kielc.Mam 25 lat i wspaniałego chłopaka z którym jestem już 8 lat. Nie jesteśmy po ślubie, weźmiemy tylko cywilny na razie. My tak chcemy ale co rodzice powiedzą to się zobaczy :) 3 miesiące temu zdecydowaliśmy sie sprobować i udało się. 11 czerwca zrobiłam test i pozytywnie :) 16 czerwca wizyta u lekarza i leci juz 9 tydzień :) Nadal pracuje choć prawie usypiam na tym stołku :) Termin mam na 15 lutego. Usg pierwsze robię 15 lipca :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry