reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki

o kurcze sumko, mam nadzieje, ze wszystko bedzie Ok i ze sie okaze o co chodzi! bo to najgorsze tak nie wiedziec w czym problem.
moj braciszek w swoje pierwsze urodziny mial drgawki i zaczynal tracic przytomnosc, mama zawolala pogotowie, przez 3 dni nie bylo wiadomo co to, a maly w szpitalu. Okazalo sie, ze mial salmonelle......a w miedzyczasie juz mu punkcje kregoslupa zrobili i podobne bajery. Wiem ze u twojego malucha to inaczej, ale tak mam nadzieje, ze to nic powaznego nie bedzie!!!!!!!
a najfajniej to ze ma taka mame, co sie ciagle usmiecha :laugh:
 
reklama
czesc dziewczyny

mam pytanko, czy zdarza sie Wam jeszcze wymiotowac ? oczywiscie chodzi mi tu juz o te poznijesze tygodnie 27, 28, bo mnie znowu nudnosci wrocily no i wymioty :(, dosc ze sie meczylam przez pierwsze 4 miesiace, to chyba jeszcze pod koniec to wrocilo ?
 
Mam takie troche niedyskretne pytanie....

czy zauwazyłyście może u siebie jakieś wydzielinki z pochwy? u mnie ostatnio jakby troche nie wiem śluzu, ale nie dokońca  pojawia sie na wkładce. może raczej wygląda to jak upławy, ale też nie całkiem.

może tez jestem troche przewrazliwiona i z lekka przesadzam, nie wiem.
pozdrawiam  :)
 
agusia ja np mam uplawy, nie sa one bardzo obfite, raczej wlasnie forma czegos co przypomina "sluz", ale sie to podobno sie zdarza i nie jest objawem czegos grozne, ale lepiej zawsze zapytaj swego lekarza zeby ci odpowiedzial, bo on przeciez wie najlepiej po badaniu

Pozdrawiam
Kasia
 
uplawy w ciazy to przewaznie norma dlatego trzeba bardzo dbac o higiene bo to moze byc podloze dla jakichs paskudnych grzybow
przewaznie jezeli nie swedzi, nie piecze i nie boli, nie wydaje jakiegos okropnego zapachu......to jest OK
profilaktycznie powinno sie jesc jogurty naturalne, kefiry itp
jak sie ma watpliwosci to lepiej pokazac ginowi, ale czasem naprawde wyglada to dziwnie, a wszystko jest OK.
Z wkladkami tez lepiej uwazac (to mowil mi gin) bo infekcje lubia ciepelko, a najgorsze, ze wkladki czesto nie sa z naturalnych wlokien tylko jakichs sztucznych paskudztw.
majtki tez, tylko bawelniane!
 
Sumko bardzo Ci wspolczuje i mam nadzieje ze to nie epilepsja, gdyz wiem jak sie z ta choroba zyje na codzien. Trzymam kciuki zeby to bylo co innego albo po prostu maly moze tak reagowac na stan zapalny w organizmie.
 
Kasia 23 pisze:
czesc dziewczyny

mam pytanko, czy zdarza sie Wam jeszcze wymiotowac ? oczywiscie chodzi mi tu juz o te poznijesze tygodnie 27, 28, bo mnie znowu nudnosci wrocily no i wymioty  :(, dosc ze sie meczylam przez pierwsze 4 miesiace, to chyba jeszcze pod koniec to wrocilo ?

Mi nie, ale miałam to szczęście, że jak dotąd wymiotowałam tylko 2 razy i to dlatego, że bardzo bolała mnie głowa. Nudności żadnych nie miałam...
 
KasiaDe szczesciara z Ciebie, ale to dobrze ze sie nie meczylas z nudnosciami, bo to nieprzyjemne ;)
Ja mam nadzieje tylko, ze dzisiejsze "problemy" u mnie to na tle nerwowym, niestety troszke stresujacy okres mam ostatnio i ze nudnosci, wymiioty nie powroca.

Pozdrawiam
 
Kasia 23 pisze:
Ja mam nadzieje tylko, ze dzisiejsze "problemy" u mnie to na tle nerwowym, niestety troszke stresujacy okres mam ostatnio i ze nudnosci, wymiioty nie powroca.

Pozdrawiam

I tego Ci życzę! Trzymaj się!

Kasia
 
reklama
A ja mam upławy takie jak przy owulacji czyli obfite, bezbarwne, bez zapachu, poprostu upławy. Wkładki higieniczne są dla mnie źródłem bakterii ( chyba że zmieniać je przy każdej wizycie w toalecie) wieć wpadłam na pomysł i każdorazowo po wizycie w WC podkladam sobie chusteczkę higienczną . Sikam bardzo czesto wiec higiena zachowana w 100%. Polecam !
 
Do góry