reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kochany mężuś

Kachna szkól go - nie ma forów dla wrażliwców. Mój wczoraj stoczył istną bitwę pieluchową. Ja miałam korki, więc tatuś z dziećmi. A mała nie robiła przez cały dzień kupy, więc jak już zrobiła to wszystko bylo do wymiany :laugh: . No i jakoś się moim chlopakom udało. Łącznie z myciem pod kranem - bo inaczej się nie dało małej doczyścić.
 
reklama
Mój maz najchetniej robi małej zdjecia :)
w pierwszym tygodniu po porodzie czesto mi pomagal teraz tylko przy kapieli

 
Przez półtora miesiąca dwa razy sama kąpałam córę - pozostałe kapiele należały do mojego męża. Kąpie Ircię, gada do niej, śpiewa, wygłupia się a mała patrzy w niego jak w obrazek. Co drugą noc to on wstaje, wyjmuje córę z łóżeczka, podaje mi do karmienia, potem przewija i usypia. Gdy zdarza się podawać butelką herbatkę czy mleczko, wyrywa mi butlę z ręki, bo to jedyna okazja kiedy sam może pokarmić. A dziś zostawiam ich samych na popołudnie i wybywam do fryzjera, bo wiem, że sobie poradzą razem.
Facet może się wspaniale zająć dzieckiem, tylko musi mu się chcieć...
To do Tomka Irenka pierwszy raz świadomie się uśmiechnęła :)
 
No no Remeny ,tylko pozazdroscic,moj jest wiecznie zmeczony praca
tylko ze w pracy glownie siedzi przed kompem wiec czym sie moze zmeczyc to ja nie wiem
jak chce gdzies wyjsc to z nia zostaje,ale zawsze dodaje zebym szybko wrocila
 
Ja też muszę mojego pochwalić, bo nawet jak jest zmęczony to wczuwa się w obowiązki tatusia. Na razie małej nie przewija, ale wiem że sobie da radę bo przy Natalce już to przećwiczył. Natalka patrzy w niego jak w obraz, wie że tatuś na wszystko pozwoli ;D. I Paulinkę kiedy tylko może to bierze na rączki i do niej gada. A pamiętam jak narzekałam w ciąży, że mam wrażenie, że tylko ja się spodziewam drugiegi dziecka. On to porostu taki typ, jak zobaczy to dopiero na maxa budzi się w nim instynkt tatuśka.
Każdy facet musi się na swój sposób odnaleźć w nowej roli ojca.
 
no a u nas kicha... nie odzywamy sie do siebie.On nie rozumie mnie ja nie rozumiem jego_Odbijamy piłke, kazdy czuje sie urażony, niedoceniony itd ...dystans coraz większy.Ryczeć mi sie chce.
 
reklama
Antares nie martw sie kochana raz na wozie raz pod wozem bedze dobrze! Faceci często czują sie odtrąceni przez nasze zaangażowanie
w macierzyństwo!

Tomek małej zmienia pieluchy bardzo czesto rano ok 7.00 jak sie nasz potworek zbudzi, poje i zrobi kupke tata bierze ja i zmienia pieluszke a jak jest
potrzeba to przebiera tylko zawsze prosi o rozpinane body a nie przez głowe bo nie chce jak on to mówi małej meczyc!!!

 
Do góry