reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:)

a wiecie co...przypomniało mi sie kiedy byłysmy w ciąży i były dziewczyny ktore juz mialy jednego malucha, martwiły się o niego co to bedzie jak pojda rodzic, kto z z nim zostanie, gotowały obiady dla maluszków, ja sobie (GLUPIA!!! ) myslalam "oj zostaw te duze dziecko a martw się tym w brzuszku, ono jest najwazniejsze" oj ja głupia!!!!!!!!!!!!!! te w brzuszku było najważniejsze dla mnie, człowieka ktory miał tylko koty, ale dla mamy ktora juz miala jedno dziecko nie.
Ja narazie mam glupie mysli ze liczy się tylko Olis! Mialam sen w ktorym bylam w ciąży i nic nie mogłam z Olinkiem robic, i mialam pretensję do siebie ze jestem w ciąży :( Dlatego jeszcze zwlekam, zeby Olis był starszy, zeby więcej rozumiał, zeby wiedział ze mamusia będzie troszkę ograniczona, ze bedzie musiala na początku zając się troszkę nowym dzidziusiem. Chcę mu to wytłumaczyc, zeby zrozumiał. Narazie dla Olisia jestem najwazniejsza i nie chce mu siebie narazie "odbierac".
 
reklama
dziunka Roxana popularne?? Ja nie znam zadnej:no: ale to dobrze ;)
Julia tez mi sie bardzo podoba ale moja kuzynka ma tak na imie:tak:
Jeszcze Milena mi sie bardzo podoba :-)
ach ja mysle o imionach a dziecka jeszcze nie ma:(
ja tez czasami mysle co to bedzie jak ktores dziecko nie daj Boze bedzie musialo byc w szpitalu lub cos podobnego to co z drugim ale jakby sie tak myslalo to nigdy nie mialoby sie chyba drugiego dziecka;-) tak jak pisze anawawka cos za cos:tak:
 
Polaa - ja znam 3 :D moja psiapsióła to Roksana :) kolezanka dała córce tak na imię oraz w szkole średniej w klasie miałam Roksanę :)) Wszystkie b. miłe, wrażliwe, dobrze sie uczyły/uczą oraz wszystkie ładne są - to trzeba przyznać - choć każda ma inny typ urody. A no i szczuplutkie jak patyki - za miotła ich nie widać :D:D:D:D:D

Maxwell - przy wybieraniu imion dla dziecka tez po głowie chodziła mi Marta :) Niby "zwykłe" ale coś mi się w nim podoba.
 
a ja myslalam, ze Roksana to rzadkie imie:tak:
Marta, Martyna tez mi sie podobaja;-)
tylko moje imie sie nie podoba byc moze dlatego tez od malego wszyscy mowia Pola (podoba mi sie) a nie Paulina, nawet jak bylam w szkole to wiekszosc myslala, ze tak mam na imie, nauczyciel od wf. napisal tak na liscie uczestniczek zawodow a potem pokazalam legitymacje i nie dopuscili mnie do zawodod:szok: bo Paulina a Pola to inne imiona :-D
 
Ja pamiętam, jak się kłóciłam w pierwszej klasie podstawówki, że jestem Ola, a nie Aleksandra:-)..a Ola to tylko zdrobnienie;-)..
 
Mi się BARDZO podoba Pola i Tola i nie wiem czemu moje dzieci się tak nie nazywają:-D U nas Roksana, Victoria i przede wszystkim VANESSA atakują z każdej strony.


Ula tylko nie zapomnij że życie Olinka to nie tylko mama;-) jak tak dalej pójdzie to będzie z Tobą i za 50 lat;-)
 
Dla dziewczynki to chciałabym Marta..

Maxwell - przy wybieraniu imion dla dziecka tez po głowie chodziła mi Marta :) Niby "zwykłe" ale coś mi się w nim podoba.

a ja myslalam, ze Roksana to rzadkie imie:tak:
Marta, Martyna tez mi sie podobaja;-):-D

tak tak to piekne imię:tak:

ja chciałam dla córki Zosia , ale wiele dziewczynek się tak nazywa. Myślę teraz o Hani i Basi.. a jaki sa WAsze typy dla dziewczynki?
 
martolinka mi dla dziewczynki (oczywiscie oprocz Roksany) podoba sie jeszcze Milenka, Zuzanna, Klementynka, Konstancja, Hania i duzo jeszcze;-)
za to dla chlopca zawsze podobalo mi sie Ksawery ale maz nie chcial slyszec od poczatku o tym imieniu wiec jest Kubus;-) inna opcja to byl Igorek (nastepny tak bedzie mial na imie:tak:)
 
reklama
Ja chcę Jagódkę :tak::tak::tak:
poprzednio zarówno Kuba jak Michas mieli być Tosią (Antoniną), potem myslalam trochę o Zuzi.
Dla chłopca chcialam z początku Antek ale jeszcze nie spotkałam Antka, który by mi nerw nie psuł więc zrezygnowąłam. Chciałabym Frania ale raczej to nie prrzejdzie. Podoba mi się tez Kajtek ale Kajetan już nieco mniej. Zawsze jak mówię o tym Kajtku to A. mi przypomina o jednym dyrektorze, mlodym, zadbanym facecie (takki metroseksualny, wiecie) który przyjeżdża do nich służbową lancia, w garniaku i podając dloń mówi "Kajtek jestem":-) i oczywiście nikt nie traktuje go powaznie
 
Do góry