reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:)

kilolek moj brat ma na imie Kajetan ale wszyscy koledza mowia do niego Kajtek ;) ale w sumie nic do niego nie mam hehe wiec jakos imie dobrze mi sie kojarzy, jak byl maly to byl Kajtuś ;)
 
reklama
U mnie zawsze mial byc Mateuszek, ale tak ma na imie niezyjacy bratanek mojego meza(zmarl zaraz po porodzie) no i jednak zrezygnowalam z tego imienia. Potem ulubione to Tomek Maciek i Michałek. z dziewczecych to glownie zawsze byla Marta, ewent Pola albo Amelia. :-)
 
Haha, laski, czyżby powtarzał się wątek z czasów ciąży - imię dla naszej pociechy :-D

Ile razem przeszłyśmy:-) kocham Was:-)


U mnie niestety pozostają imiona na J;-)

Chłopiec: Jaś, Jakub, Jacek, Jędrzej, Jeremi na razie króluje to pierwsze.
Dziewczynka: Jagoda, Jagna, Jaśmina, Junona. Mój A bardzo by chciał Justyna ale mamy taka jedną w rodzinie i w życiu przez to nie nazwę tak córki.
 
Mój małżon uparł się, że jak będzie chłopiec to ma mieć na imię Kajetan, stukałam się w głowę - bo ten mój zawsze chciał się tak nazywać, bo by mógł mówić, że jest kajtek ;-) do kwadratu ( takie mamy śmieszne nazwisko ).
A tak to siedzieliśmy z imiennikiem i czytaliśmy opisy imion :-D:-D
 
Ja dla córci chciałabym Zosia, Marysia, ale mój mężulo się nie zgodzi więc nie wiem jak będzie miała na imię jak się pojawi.
Dla synka Adaś, Staś, albo Krzys.
 
reklama
Do góry