reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty i nosidelka :)

Mam ochotę kupic sobie taka chuste
Chusta kółkowa do noszenia dzieci, tkana splotem skośno-krzyżowym, bawełna z bambusem - Tropikana - LennyLamb.com
tylko nie wiem
a) czy nie za krzykliwa
b) czy bambus sprawdzi sie na lato
teoretycznie jest dobry na lato, bo ponoć się cżłowiek w tym nie poci ale... teoretycznie żakardowe chusty też sa na lato dobre, bo maja przewiewy a jest to bujda, bo w mojej grecji idzie sie ugotowac juz przy 20 stopniach. Dlatego pytam czy któraś ma wiedze na ten temat?
Miałam upatrzona inna z nati ale nie maja w moim rozmiarze a tak wogole to w moim rozmiaze maja tylko 3 i to wszystkie niebieskie wiec niech się uprzejmie wypchaja a w LL mam sporo rabatow i ta tropikana kosztowąłaby mnie tylko 117zl
Rabatów mam duzo wiec jakby ktos chciał to ja się chętnie podzielę
 
reklama
kilolek ja nie mam zupełnie doświadczenia z chustami! mogę tylko wypowiedzieć się na temat koloru :-) a więc moim zdaniem nie jest krzykliwa :-) jest bardzo ładne :-) w sam raz na noszenie w niej dziewczynki :-)
 
Miałam ją na testach, czekaj poszukam fotki i zaraz Ci wstawię. Kolor jest bajeczny i absolutnie nie krzykliwy. Ale czy się spocisz to nie wiem, bo mialam ją w zimie :-D

Powiem Ci tylko że chyba obojętnie co założysz to i tak się spocisz. Dziecko przede wszystkim grzeje. A na lato najlepsze są jaśniutkie kolory,np. biel, tylko te się od razu brudzą:baffled:


edit. nie mogę znaleźć, za dużo szukania ;-)
 
Ostatnia edycja:
Chociaż ja nie chustowa , ale kolor bossski ;-), kiedyś chciałam mieć tęczowe kalosze, potem sukienkę. :-D Także jak dla mnie nie krzykliwe te kolorki
 
Teoretycznie się nadaje ale trudno zawiązać tak by dziecko było w odpowiedniej pozycji. Trzeba umieć po prostu, wyższa szkoła jazdy ;-) dlatego bezpieczniej jest przy siedzącym już dziecku. Tak mi mówiła ta babka z KK.
 
martolinka jak ja do testów bralam kółkowe to Michał już siedział, wiec za bardzo nie wiem jak ale "wiąże" się niesamowicie prosto, tak jak piszesz jedynie dociąga na kółku, tylko trzeba pod odpowiednim kątem podniesc ten ogon i wtedy leciusienko idzie a jak puścisz to nie zjedzie. Chciałabym teraz juz n Zuzce niesiedzacej to wiązać wiec mam nadzieję, że się da. Czytałam wczoraj, ze możne też w kólkową wkładać dzieci niesiedzące, które trzymają głowkę tylko trzeba po sama szyje dziecko zapakować. zuzka niby trzyma ale jak się ją na prosto trzyma i ciagnie do góry jak lezy w foteliku np ale na brzuszku jeszcze nie trzyma (zupełnie na odwrót niż chłopaki) wiec na pewno nie będę tego na razie próbowała, będzie musiała się w kołysce przemęczyc. Jak jej się nie spodoba to trudno, wrócimy do tego za kilka miesięcy, na biodro

Ta tęczowa chusta odkąd ją wypuścili bardzo mi się podobała ale jako rzecz do poglądania a jakos nie bardzo sobie wyobrażam, że mam się w to ubrać :sorry2:

edit:
z tych bambusowych od LL zawsze najbardziej podobała mi sie tęczow
http://pl.lennylamb.com/products/sh...owym-bawełna-z-bambusem---tęczowa---rozmiar-l
ale nie ma takiego koloru w kółkowej. Jest tylko ta tropikna co pokazywąłm wczoraj i paradiso ale to już zupelnie wściekł jak dla mnie (chociaz w promocji)
http://pl.lennylamb.com/products/sh...kośno-krzyżowym-bawełna-z-bambusem---paradiso

a wczesniej myślałam o bawełnianej. Także teraz rozważma 2 sztuki:
http://pl.lennylamb.com/products/sh...na-splotem-skośno-krzyżowym---lawendowy-ogród
lub
http://pl.lennylamb.com/products/sh...ośno-krzyżowym-bawełna-z-bambusem---tropikana
 
Ostatnia edycja:
kilolku no ja już ci kiedyś pisałam, ze ja mam kółkową z LL i nie dałam Ali w niej nosić, dopiero na biodrze mi się sprawdziła. Powiem ci że w wiązaniu tych kółkowych nie podoba mi się to, ze trudno jst, o ile w ogóle się da zamotać dziecko symetrycznie, to znaczy tak, zeby nie było wżadną stronę zgięte.. Ale moze mi się wydaje.
U mnie na razie temat chusty zawisł mimo, że z Izą byłam już nawet umówiona.. :( Po prostu nie mam kasy na chustę. Tymczasem w domu mam MT, nosidło Tuli i tę kółkową.
W Tuli mają teraz takie wkłądki dla maluchów trzymajacych główkę i nad tym się zastanawiam. Czy któą z was nosiła takiego malucha w nosidle miękkim ?
MT mam takie robione na Alę chyba około półroczną, ale może też byłoby ok...
 
agrafka a moze udałoby Ci sie zamówić Mt albo Tuli na chustę, chyba, ze szkoda Ci się pozbywać
 
reklama
Do góry