reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty i nosidelka :)

reklama
pilnie poszukuje kupić kurtkę/bluze do chusty , bo u mnie pogoda do bani a przynajmniej mogłabym na spacery wychodzić bo przetestowaniu dzisiejszym jestem bardzo zadowolona tylko nieco zmarzłam w rozpiętej kurtce
help me :-)
 
no właśnie patrzyłam u pentelki i chyba od niej kupię bluzę polarową tylko muszę najpierw napisać czy mi wyśle do NO , jeszcze wypróbuje czy się zmieścimy w kurtkę D co chodziłam w niej pod koniec ciąży ;-)
 
ja właśnei w zeszłym tygodniu widziałam takie poncho z 2 otworami. Może bys sobie takie uszyła? ty zdolniach w szyciu jestes a z polaru byloby łatwo, nawet podwijać nie trzeba
 
myślałam żeby sobie uszyć tylko muszę mieć jakiś wzór żeby sobie podpatrzeć :tak: , a widziałam u pentelki kurtkę no i dla malucha ma tylko wstawkę na zamkach i jak znajde jakiś materiał który by pasował to spróbuje takie coś uszyć ;-)

edit, znalazłam coś takiego http://klubkangura.com.pl/no-sew-ponczo-dla-dwojga teraz tylko musze polar zakupić :) , kilolek dzięki
 
reklama
Do góry