reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:)

ojej dopiero odkryłam ten wątek więc troszkę mi zeszło zanim nadrobiłam ;-)
Ja bym chciała teraz chłopca..ale dobre pytanie postawiłaś Dziunka:-)..Jak go obsługiwać??heheh:-D:szok:
u mnie odwrtony problem jak się zająć taką małą dziewuszką ;-) ,bo u chłopaka to nic trudnego :tak:
Osobiście nie dałabym rady mieć mniejszą różnicę wieku niż trzy lata i PODZIWIAM WAS MAMY!!!


Teraz planujemy malucha, ja chciałabym już, Asia akurat będzie się wybierać za rok do przedszkola, ale ze względu na problemy zdrowotne póki co musimy przystopować. Zresztą pewnie i tak się nie uda tak szybko - Asia była tworzona trzy lata, dopracowana w każdym calu:-D:-D:-D
No i chciałabym urodzić wiosną/latem ale w związku z powyższym wszystko może się opóźnić i znowu trafimy na zimę.
my się o Kubę staraliśmy 4 lata ;-) a drugie nam poszło gładziutko :-)
Fajny temat:-)
Ja zawsze chciałam małą różnicę wieku między dziećmi - między moimi bracikami jest 6 lat różnicy i dla tego młodszego to nie było za fajne..zawsze dążył, żeby mieć i robić to , co ten starszy..czasami miałam wrażenie, że na siłę chce przestać być dzieckiem i dorównać temu starszemu bratu..
U nas będzie równiutko dwa lata..Jasne, że się boję, co to będzie..mama jeszcze trochę mnie straszy, że dwuletnia różnica, to gorzej niż z bliźniakami..oby nie;-)
nas było troje i każde co 6 lat więc mój najstarszy brat był ode mnie starszy 12 lat :szok::-) ale miałam z nim świetny kontakt , jak byłam mała to o mnie dbali obaj ale jak podrosłam to dalej byłam jego oczkiem w głowie bo ten drugi to wolał swoich kolegów itp , dlatego brakuje mi go tak strasznie :-(
Maxweel Antek pokazał swój meski atrybut w 20 tc :p ale jak już się ujawnił to tak , ze nie było wątpliowści
u mnie Kuba też się pokazał na połówkowym i to nie było cienia wątpliwości , no ale my nie chcieliśmy wiedzieć więc położna nie powiedziała :tak: za to miesiąc później jak byłam w pl to mój gin zrobił mi zdjęcie i powiedział że płci mi nie zdradzi ale zdjęcie zrobić musi bo aż żal by to stracić i miał rację :-D
Mi się BARDZO podoba Pola i Tola i nie wiem czemu moje dzieci się tak nie nazywają:-D U nas Roksana, Victoria i przede wszystkim VANESSA atakują z każdej strony.
no widzisz mi się Victoria strasznie podoba i to od lat chyba 15 jak nie 20 , bo pamiętam że usłyszałam je w jednej z pierwszych brazylijskich telenowel :tak: i wtedy nie było takie popularne jak teraz , poza tym jest takie międzynarodowe co dla nas jest ważne , podoba mi się też Nina ale dużo moich znajomych dało swoim córką tak na imię więc odpada :tak: ,no a dla chłopaka to się dogadać nie możemy bo mi się podoba Oscar a mój ostatnio wymyślił Robert co mi się znowu kompletnie nie podoba więc czekamy do usg w czerwcu i mam nadzieje że dzidzia się ujawni :-)


moim zdaniem idealna przerwa to 3 lata ale życie zdecydowało za nas , przez moją endo nie mogliśmy zwlekać jeśli chcieliśmy jeszcze mieć dzieci , no i w sumie ja bym chciała tylko dwójkę a mój 5 :szok: to i tak nie wiem czy nie postaramy się o 3 właśnie ze względu na moją chorobę ,zobaczymy czy nam latka na to pozwolą :-D:-D
 
reklama
Ania tak wlasnie czytam to co napisalas i moge o cos spytac? Tzn juz pytam, nie chcesz odpowiadac nie odpowiadaj;-) Co sie stalo z Twoim bratem? ;(
Miedzy mna a moja najmlodsza siostra jest 16 lat roznicy:tak: i z Nia mam super kontakt jak na razie:-D o wiele lepszy niz z siostra 5 lat mlodsza i bratem 6 lat mlodszym ( z Nimi to juz sie nigdy chyba nie dogadam). Oskar ladne imie:tak: ale moj nie chcial nawet slyszec wiec juz nawet nie pisze, ze mi sie takie imiona podobaja bo wiem ze nie przejda;)
 
mój brat był taksówkarzem i chorował na cukrzyce , po prostu zjechał po nocnym dyżurze do garażu i nie zdążył zgasić silnika jak zasłabł (spadł mu cukier) i się już nie obudził :((
 
oj, to przykre ;( bardzo ;( moj byly chlopak mial cukrzyce i wiem co to znaczy az za dobrze;( raz jak jechalismy samochodem to wlasnie spadl mu cukier:szok: myslalam ze umre ze strachu.
To coreczka bedzie miala na imie Victoria?
Mi Roxana podoba sie tak jak Tobie Victoria jakies 15 lat:tak:
 
AniaSm przykro mi :(( I tu pojawia się moje od zawsze mi towarzyszące pytanie: Po jaką cholerę istnieją tak durne choroby!!!!!!! Normalnie jak czytam o przypadkach Laury czy innych przypadkach to krzyczeć mi się chce grrrrrrrrrrrr
 
Ania - współczuję....
Jam jedynaczka, a zawsze chciałam mieć starszego brata.... :-D. Mój małżon ma starszą o 5 lat siostrę i to spora różnica - zupełnie inaczej myślą, poza tym też i różnica płci.;-)
 
reklama
anawawka ja tez zawsze chcialam miec starszego brata, albo byc jedynaczka a niestety bylam najstarsza :/ i do niedawna jeszcze mialam mysli, ze chce zeby Kuba byl jedynakiem ale zmienilam na szczescie zdanie ;)
 
Do góry