reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Dziewczyny! Potrzebuję podpisów pod petycją, która pójdzie do prezydenta. Zmienili ustawę o chorobach zakaźnych i może być tak, że każdy z nas, dorosły, dziecko będzie poddawany szczepieniom wbrew naszej woli! Nie chodzi o to czy jesteś za szczepieniami czy nie, ale o to, żeby dać wybór wszystkim obywatelom! STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ - Petycje Online
 
Cześć dziewczyny ja wprawdzie jeszcze nie w ciazy ale bardzo mocno sie staram :-) Mam nadzieje ze moge sie do was przyłączyć?
Mam 11 letnia córkę, jedna ciaze zakończona lyzeczkowaniem z powodu obumarcia zarodka i teraz staram sie zajsc w ciaze.
Patrycje rodzilam na parkowej ale trochę mnie zaniedbali i miałam gęste i zielone wody co skończyło sie tym ze Patrycja miała zachlystowe zapalenie płuc i wylądowała na OIOM-e, teraz chodzę do kliniki na zamenhofa do dr Nowaka, czy której z was jest lub była jego pacjentka i rodziła tam, bo jak sie uda to chce tam rodzic
 
Hej Marcia! Ja rodziłam w USK i byłam pod opieką dr Pietrzyckiego w Bocianie na Akademickiej. Ja sobie chwalę i doktora i szpital.

Dziewczyny czy któraś z Was pobiera zasiłek wychowawczy? Kiedy wypłacają ten zasiłek? Tzn jakiego dnia miesiąca, bo ostatnio we wrześniu dostaliśmy pieniądze 13 a teraz do dziś nie mam i krucho u nas....
 
Cześć natalunia, dzięki za odpowiedz. Już gdzieś kiedyś słyszałam o tym bocianie ale dla mnie akademicka to tak nie po drodze. Trochę jestem niecierpliwa z tymi staraniami i tak teraz jest 3 cykl i jestem właśnie w fazie czekania czy @ przyjdzie czy nie i jak sie pojawi to zapisałam sie do dr szymanskiej która zajmuje sie pomocą parom które maja jakieś problemy z ciąża i chce porobic badania hormonalne i zobaczymy. Narazie trzymaj kciuki:-)
 
reklama
Do góry