Kalina
Matka synów
Minia, dostałam pytanie i tak, pytałam męźa i tak, zrobiłby, cena za drzwiczki drewniane miedzy 400-500zł za m2, zalezy z jakiego drzewa. prosze o dokladniejsze wytyczne, ile metrow tych drzwiczek i na kiedy, to okresli bliżej swoje mozliwości.
;-)
Siedziałam pod tym lustrem i popijałam wisniowa czekolade, polecam, ale trzeba zagryzac, sama jest za sodka, z paluszkami ok.
Zdałam egzamin z przetwarzania tekstów, jupi, dostałam 29 pkt na 32 mozliwe, baardzo sie ciesze, Zostaly mi jeszcze 4 egzaminy do 20 kwietnia...chyba sie wyrobie, mam nadziejke.
Jak tam dzionek?
Ja miałam jedno zatrzasnięcie sie w klasie, rzy godziny muzyki, cztery polskiego i dyzurek ranny i robienie dwóch gazetek, a jutro zaczynam od badan w hajnowce i na 6 godz do pracy, a potem pieczenie tortów i szarlotka i sprzatanko domu i haha może relaks przed kominkiem???
U nas dzis zmarźniście, wiatr przewiewa uszy, niebo ołowiane i tak cudnie smakuje gorąca herbata dla zmęczonego człowieka....zrobiłam sobie suwaczek na tiktaku i zajrzałam tam i wiecie co nasze forum bardziej mi sie podoba.:-)
Nawet po zmianach.
;-)
Siedziałam pod tym lustrem i popijałam wisniowa czekolade, polecam, ale trzeba zagryzac, sama jest za sodka, z paluszkami ok.
Zdałam egzamin z przetwarzania tekstów, jupi, dostałam 29 pkt na 32 mozliwe, baardzo sie ciesze, Zostaly mi jeszcze 4 egzaminy do 20 kwietnia...chyba sie wyrobie, mam nadziejke.
Jak tam dzionek?
Ja miałam jedno zatrzasnięcie sie w klasie, rzy godziny muzyki, cztery polskiego i dyzurek ranny i robienie dwóch gazetek, a jutro zaczynam od badan w hajnowce i na 6 godz do pracy, a potem pieczenie tortów i szarlotka i sprzatanko domu i haha może relaks przed kominkiem???
U nas dzis zmarźniście, wiatr przewiewa uszy, niebo ołowiane i tak cudnie smakuje gorąca herbata dla zmęczonego człowieka....zrobiłam sobie suwaczek na tiktaku i zajrzałam tam i wiecie co nasze forum bardziej mi sie podoba.:-)
Nawet po zmianach.
Podejrzewam, ze to po tej szczepionce, bo lekarka uprzedzała mnie, że może być ospała. Zzimno dzisiaj, brr, na spacerze złapał nas deszczyk. Jesień pełną gębą
Żużaczku, czy tą czekoladowa fiestą twój tłuszczyk urzadza wieczór kawalerski?Przeciez sie odchudzasz. Podobno. Ja tam nie wiem z czego, fajna z ciebie kobitka, ale cos mi nie pasuje ta czekolada...na plotach nie oprzecie sie pokusie łasuchowania. No, ja bym sie nie oparla...