• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Nie bardzo mam jak gadac ale choc pare słów. Żużaczku, odwiedzony jeden miodziarz, ale nie mial miodu. Fil poszuka u nastepnego i podrzuci ci, co chyba definitywnie zalatwi sprawe reklamowy. Jutro jedzie z tesciowa do szpitala szwy oglądac. kiepsko sie jej goi, bo jest cukrzykiem, no niestety.
ja mam urwanie glowy...teraz jednym okiem patrze na gotująca sie zupe na jutro, drugim na kalafiory do zapiekanki, trzecim okiem na jonatana w kojcu, czwartym do laptopa...a jeszcze fur roboty do szkoly na jutro...i wiersze pewnej obiecujacej mlodej poetki prepisac..uspic i wykapac, znaczy, tfu, wkapac i uspic..lekcje...historia biblijna do łzka...no ruszam w tany.
Joasia slicznie na tle tapetowej sciany....tez bym do was wpadla, ale nie mam, lesna kurka, jak.

:-(
 
Zdjęcia jeszcze ciepłe...
 

Załączniki

  • Urodziny Julitki  10.X.2006..jpg
    Urodziny Julitki 10.X.2006..jpg
    77,5 KB · Wyświetleń: 40
  • Urodziny Julitki  10.X.2006.jpg
    Urodziny Julitki 10.X.2006.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Oj, ciocia się spóźniła:zawstydzona/y:

Kochana Julitko,
składam Ci najlepsze życzonka:
dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego, życia kolorowego
i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!!!
:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry