Ż
żużaczek
Gość
a ja dzis trzy słoiki śliwek zrobilam, takich w syropie gęstym. były by cztery ale męza niebacznie do kuchni wpusciłam....
I sernik upiekłam. Jutro ojca urodziny.
I sernik upiekłam. Jutro ojca urodziny.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

Zaparzyłam sobie w ekspresie cienką kawkę i właśnie popijam. Coprawda bez mleka, więc połowa szczęścia tylko, ale i tak ekstaza
Czuję się trochę jakbym coś nielegalnego robiła;-) Pierwsza kawka od dwóch miesięcy...
Tak tak, za dwa dni Zosia skończy 2 miesiące. Zanim sie obejrze wyjdzie za mąż i wyfrunie... zapłaczę się ze smutku. Ale póki co śpi sobie bezpiecznie w swoim łóżeczku na biegunach i śni o mleku, o rzece mleka, o ciepłych objęciach mamy i jej dwóch ukochanych niekończących się "butelkach". No bo o czym może śnić taki mały żuczek
