• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
mania, spoxnione zyczonka!Mikolajku kochany, sto lat sto lat siedmiomiesięczniaczku!
kwiatycr7.jpg

mania, u nas wlasnie tak! Naręcze kwiatów! I wzruszaja mnie te wiązanki z ogródków, z astrow i łocieni, i te sklepowe...oze powiesłam do suszenia...czekolady zjadamy wlasnie...a najwiekszy kosz z różami w salonie, w jutowym worku pomarańczowe roze z jedwabiu...malutki kiczyk, ale miły.
ide p[iec muffiny, prababcia przyszla pilnowac jonatanka, ma 86 lat i daj jej panie Boże zdrowie! Milych plotek dziewczyny!
 
No proszę jak miło, że wpadamy na ploteczki do siebie nawzajem.
Gosik masz bojowe zadanie pstryknąć kilka fotek Mikołajowi i potem wkleić je na forum :-) Mańce jak zwykle nie chce się kombinować :-p
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry