mania78
Fanka BB :)
U Gosiaczka też szarlotka mniamniuśna była. Zosieńka aniołek, jak tylko zaczynała kwilić, Mikołaj chciał jej wtórować, ale byłby duet. Gosieńko, oby Zosieńka była taka jak najdłużej! Teraz Gosik może potwierdzić, że mój synuś jest BIG facet, choć na zdjęciu może tego nie widać. Idziemy się kąpać i lulu.
mam nadzieje, ze będziecie zadowolone.
i dawć mi tu zaraz sypialnie
I gdzie tu logika? Ale to kobieta i w dodatku moja córka, więc nie wymagajmy logiki;-) Natomiast wieczorem zaczęła marudzic tak już było do północy.Potem zasnęła na prawie 5 godzin. Ona chyba jest poprostu przestawiona. Bo na ogół zasypia koło 1szej w nocy i potem śpi z przerwami na jedzenie do południa. Tylko jak ja przestawić
Macie jakies pomysły?