Magdalenka
Fan(ka)
Gosik trzymam kciuki i za patent na łóżeczko i za Zosieńkę, żeby dostosowała sie też choć ciut ciut do mamusi :-)Planuje skonstruować o opatentować łóżeczko na biegunach na pilotaNarazie musi mi wystarczyc sznurek.
A ja już zdązyłam dziecieodstwaić do przedszkola piechotką! W sumie mi wyszło trzy kilometry
Dziecko drugie nakarmione. Mamy już trzy rysunki namalowane
Obiad dla nas i pracowników gotowy
No to chyba plan minimum mogę uznać za wykonany
A i zaraz z Małgosią wybieramy się na pierwszy spacer po antybiotyku! O rety, żeby tylko jej się nic nie nawróciło
:sick: A okna też mam brudne... podobno ma być cieplej w sobotę to obskoczę. A co tam, robota nie zając nie ucieka;-)
Miłego dnia dziewczyny
Co tam jeszcze mozna wymyśleć, kopytka, pyzy, co jeszcze? Hm?
Gosik lekko nie masz
Jest tyle zup do wyboru, rizotto, pierogi z owocami lub mięskiem, pierś z kurczaka na przynajmniej 10 sposobów umiem przygotować, pulpeciki, pieczeń rzymska (manna zamiast jajka) Oj jest tego trochę .... A tak wogóle to jajka przepiórcze podobno nie uczulają. Mój bezmleczak je wcina w całości i nic jej nie jest. Dumaj, dumaj kobieto :-)