• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Nastrojowo...
 

Załączniki

  • doll-1.gif
    doll-1.gif
    7,9 KB · Wyświetleń: 48
  • doll-2.gif
    doll-2.gif
    12,8 KB · Wyświetleń: 63
Śliczne, shoomna. To takie cuda tam są? nie wiedzialam, zrobilam dwie lalki i rzuciłam, nie mam czasu na razie.
zyczę wam, żebyście spędziły w domu...może gwiazdka pierwsza wysłucha mego zyczenia, tak mysle...
Upieklismy ciastaka ze sredniakiem i juz zjedzone połowe! fantastycznie pyszne.
Glowa przestała boleć. na szczęście, już chodziłam po ścianach.
Na razie zmykam, moze wieczorem powklejam wam troche dekoracji światecznych na To nam sie podoba...jz widzialam stroik, jaki marzenaalicja wkleila. Ładniutki.
 
Shoomna, jakto gdzie spędzicie święta? W DOMCIU, RACZĄC SIĘ PYSZNOŚCIAMI Z WIGILIJNEGO STOŁU, PEŁNI NADZIEJI I MIŁOŚCI, MODLAC SIĘ O NASTĘPNY PIĘKNY DZIEŃ I ZDRÓWKO DLA JULITKI! I nie waż mi się myslec inaczej!!!!! białko a sio od Maluszka!!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry