• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
te wstawki z Brazylii to newsy od mojej bratowej. jej baaardzo na tym zalezalo, wiec czemu nie, puscilam jingla ;-)
Ludzie sa wazniejsi od bloga...co nie, Gosiku? :-)
 
reklama
A w ogole u nas dzisiaj radocha, bo garnki Zeptera przysly, zamowione przez tesciowa. Nie wiemy co z nimi robic! Jak ustawic w kuchni, zeby wszyscy wchodzcy zahaczyli oko! Tesciowa az kuca z nerwów, jak tu wyeksponowac taka dobroć!
 
Kalina podpisuję się obiema rękami pod opinią Gosika na temat bloga ....
Teściowa kuca z nerwów hahahahahahaha dobre !! :-)

Moja tęsciowa kiedyś też dała się złapać w szpony Zeptera, ale jak ją rodzina opieprzyła od góry do dołu to jakoś wykręciła się z tej umowy. Coś tam musiała zapłacić i zrobić w domu prezentację. Pewnie w duchu do dziś wszystkim dziękuje :-p
Moje dziecię ma opryszczkę na górnej wardze, robić z tym coś czy zostawić w spokoju?
 
No to miniu wiesz wszystko. Moja mama jest emerytowana nauczycielka i ma mniejsza emeryture niż sprzataczka, która z nia odeszła. :-(
Jak twoj pyziulek- martulek?
 
reklama
Ratunku! Zosia płacze od godziny:no: Nigdy sie tak nie zachowywała. Myśle, że to te ząbki. Jak myślicie? Można jej jakos ulżyć?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry