• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Shoomnaa...brak mi słów.
tak czekałam na wiesci od ciebie, a tu...to prawda, że ludzie obojetnieją.
Jak tak można...
Biopsja- to sie pobiera iglłą? Chba w narkozie, jak pisałas.
Mnie bez narkozy dopompowywali igłą wody płodowe, dwa wkłucia, przez powłoki brzuszne i macice, igla 17 cm...nie powiem, że miło, okropnie, ale da sie wytrzymac, najgorze, ze maluch fikal nogami, balam sie, ze poharata sie ta igla....ale lekarz, ktory obserwowal wszystko na usg, byl naprawde kompetentny, caly czas gadal do mnie, jak szla kroplowka, 10 minut wlewali we mnie wode...i co? na drugi dzien wyplynela z powrotem, dwa dni potem urodzilam. hahaha
Życze wzystjkiego naj , shoomna, niech sie skonczy ten hororek
 
reklama
shoomna bez komentarza. Tylko potwierdzają się moje własne przygody.:wściekła/y:

Magdalenka no myslałam, że najpierw puszcza dekoracje świateczne. Mam nadzieje, że sie wyrobią. jakby co to moge ci wyslac na e-maila:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:.... jak potrzebujesz podladowania.....

Kalina w nowym katalogu sa te josmetyki co Twój małżonek używa + kosmetyczka
 
Zużaczku, kosmetyki jeszcze nie wyszly tamte, co sie bede na nowe szarpać...:-) Ale popatrze dla przyjemnosci, te katalogi sa takie fajne!
Artykulik czytalam, bardzo milusi. Ja tez lubie sypialnie.
 
Wczoraj pani profesor która rządzi na nefrologii powiedziała żebym zadzwoniła dzisiaj po 9.00. Zadzwoniłam, a oni mi mówią że pani doktor ma do 11.00 zajecia ze studentami, i proszą zadzwonić po 11.00
Jak oni myślą że ja dzisiaj przyjadę do szpitala to chyba oszaleli.
Niech mi na 100% zorganizują miejse to jutro przyjadę.
 
Shoomna.....serca im uschły:confused: Jak to nazwać, jak zrozumieć?
Jak byłam z Zosia na izbie przyjęć to lekarka była tak sfrustrowana, że aż żal było jej słuchać jak narzeka na wszystkich i na wszystko i traktuje mnie jak wroga...ten system musi pieprznąć. Jedna wielka patologia.
 
Witajcie!
Wczoraj była miesięcznica urodzenia. Strasznie czas szybko leci....
Myslałam, że jak będę w domu, to będzie mi się dłużyć. A tu: ledwo co wstanę i już zaraz wieczór...szok
Oczywiście zapraszamy ciocie forumkowe w odwiedziny! Dajcie tylko znać o terminie;-)
a c o do prezentu, to pomyslimy..
Muszę konczyć, bo dziecie głodne:-D
 
reklama
Anetka zaczyna się zastanawiać co chce od nas .... :-) Myśli o foteliku do karmienia, ale czai się, że za drogi .... Ile nas się zbierze na Madziowy nalocik? Może nie wyjdzie po dużo jak się nas więcej zbierze ....:-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry