Kalina
Matka synów
Shoomnaa...brak mi słów.
tak czekałam na wiesci od ciebie, a tu...to prawda, że ludzie obojetnieją.
Jak tak można...
Biopsja- to sie pobiera iglłą? Chba w narkozie, jak pisałas.
Mnie bez narkozy dopompowywali igłą wody płodowe, dwa wkłucia, przez powłoki brzuszne i macice, igla 17 cm...nie powiem, że miło, okropnie, ale da sie wytrzymac, najgorze, ze maluch fikal nogami, balam sie, ze poharata sie ta igla....ale lekarz, ktory obserwowal wszystko na usg, byl naprawde kompetentny, caly czas gadal do mnie, jak szla kroplowka, 10 minut wlewali we mnie wode...i co? na drugi dzien wyplynela z powrotem, dwa dni potem urodzilam. hahaha
Życze wzystjkiego naj , shoomna, niech sie skonczy ten hororek
tak czekałam na wiesci od ciebie, a tu...to prawda, że ludzie obojetnieją.
Jak tak można...
Biopsja- to sie pobiera iglłą? Chba w narkozie, jak pisałas.
Mnie bez narkozy dopompowywali igłą wody płodowe, dwa wkłucia, przez powłoki brzuszne i macice, igla 17 cm...nie powiem, że miło, okropnie, ale da sie wytrzymac, najgorze, ze maluch fikal nogami, balam sie, ze poharata sie ta igla....ale lekarz, ktory obserwowal wszystko na usg, byl naprawde kompetentny, caly czas gadal do mnie, jak szla kroplowka, 10 minut wlewali we mnie wode...i co? na drugi dzien wyplynela z powrotem, dwa dni potem urodzilam. hahaha
Życze wzystjkiego naj , shoomna, niech sie skonczy ten hororek


Jak to nazwać, jak zrozumieć?
