• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Napieklismy ciastek z chlopakami, udekorowane lukrem czekają w kuchni na zjadaczy.
Przyłączacie się?
Shoomna, mam nadzieje, że rozwiązę sie wasz problem i ktoś zajmie się maleńką..Ja tez nie mam sily na nasza slużbe zdrowia. Żal, że nasz naród nie dorasta do standardw minimalnych, tylko puste slowa, komunały i moralizowanie. A zwyklej przyzwoitosci brak.;-(
Juz mi sie nie che wiadomosci czytac, takie dno.
o- dno- wa moralna.
No wiec ruszam do ciastek. Pa.
.
 
A to dpóxnione buziaki na kochany pyszczek malutkiej Magdalenki.
Rosnij duża, kruszynko, wszystkiego dobrego na nowy miesiączek!

206835796a509f4d39eie9.jpg

Ja ide w odwietki, liczcie mnie na liście.
 
Macie jakieś pomysły jak nauczyć Zosię jeść z butelki? Niedługo muszę wracać do pracy i jestem lekko przerażona, bo ona uznaje tylko pierś.
Żałuję teraz że uległam propagandzie szkoły rodzenia i nie przyzwyczajałam jej odrazu do butelki i smoczka. Teraz to już marzenie ściętej głowy. Tylko co ja mam teraz zrobić? Jestem wściekła:zawstydzona/y:
 
reklama
Gosik, pomaleńku przyzwyczaisz. Mój Mikołaj tak się przyzwyczaił do butelki, że sam odrzucił cyca. Od 3 dni nie chce nawet liznąć, a matka przeżywa, ze ukochane dziecię jej nie chce. BBBUUUUUUUU.....
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry