G
Gosik
Gość
Hehehe! Babunia miała pomysł z tymi skarbonkami

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

To od refluksu. Do tego przez tydzień Eurespal 3 razy dziennie i Clemastin na noc. To na doleczenie infekcji, po tygodniu katar powinien ustąpić, jeśli nie to mamy sie zgłosić ponownie.Mam nawilżać 3-4 razy dziennie, ale nie czyścić gruszką tylko patyczkiem(gruszka wytważa podcisnienie i powoduje obrzęk sluzówki). Poza tym lacidofil 2 razy dziennie przez 2 tygodnie, bo od antybiotyku Zosia ma częste i brzydkie kupy. Maść cholesterolowa do natłuszczania skórki. Poza tym Cebion 2 razy dziennie, Vigantol...właściwie nic nie robie tylko ciagle jej coś wciskam