Magdalenka
Fan(ka)
Mania, wiem wiem co czujesz... Ale ja jestem tak jak ty rozstrojona, tylko że z powodu że dostałam @! Wiem zamieniłabyś sie chętnie ze mna, a ja nie mniej chętnie z Tobą! Kurcze dlaczego tak nie można????
maniu ściskam Cię i jestem pewna, że wszystko sie ułoży. a Milokowi zyczę ślicznej młodszej siostry!
Kalinka gdzie te zdjęcia z mebelkami? Takie piękne ... mąż zrobił... kurcze a nam nie pokazesz?:-)
Żużaku tak to właśnie jest z interesami, że trudno na początku przewidzieć, w którą stronę sie rozwinie

maniu ściskam Cię i jestem pewna, że wszystko sie ułoży. a Milokowi zyczę ślicznej młodszej siostry! Kalinka gdzie te zdjęcia z mebelkami? Takie piękne ... mąż zrobił... kurcze a nam nie pokazesz?:-)
Żużaku tak to właśnie jest z interesami, że trudno na początku przewidzieć, w którą stronę sie rozwinie


A z drugiej strony - ten Twój Miruś to niezły czarodziej
Będziesz miała sierpniowego dzieciaczka:-)