Witam doborowo.
:-)
My też spędzamy sylwestra w sposób domowy. ideał- siedziec przed kominkiem w kocu, ze stosami jedzonka, dzieciakami baraszkującymi na dywanie, grać w monopoly, słuchac płyt, w piżamach!
Ale co robić, jak my nie tanczący, nie pijący i nie balujący?
Ideał niedościgniony- znaleźć druga rodzinę z dziecmi, która tez lubi dywanowe posiedzenia w dresach, piżamach, kocach i skarpetach, z oglądaniem komedii, smażeniem frytek o północy i chichraniem się...
Bylam u żużaczka! Widziałam super dziewczyny w perfumerii!
I- i- i co? I mąz mi kupił Miss Dior Cheri!
Mam Diora pierwszy raz w zyciu!
Łał!
Mam sie teraz zrobic na bóstwo i uperfumowac i czekac na niego. Aktualnie pracuje, pewnie do 23.
Znając zycie uperumuje sie i zaloże piżame.
A co.
I skarpety!
I zrobie kamapkę z plesniakiem.
Juz ide. I salami do tego.
Niam.