reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Uff...dotarłam. Bylismy na szczepieniu. Dziekujemy najpierw za życzenia.
Zużaczku, przeczytałam artykuł, dla mnie Bomba, doskonały. Zaraz sie peelinguje i...cała reszta. Wiesz jak poprawic kobiecie humor. Dostałam dzis od teściów 100$ na dzień dziecka wydam na ciuchy. Super.
Shoomna- malenka bardzo podobna do ciebie. Takie delikatne maleństwo. Przypominasz mi hrabine Olenski z filmu Scorsese Wiek niewinności. Ta sama klasa urody, chyle czoła.
Ja jestem typ pospolity, wierzbowe włosy i oczy, ale zawsze podziwiam eteryczne blondynki i rudy sylfy...nic z tego. Puszyste małe czarne- to ja.
Gosik graj...to musi fajnie wyglądac taka brszuszkowa mama ze skrzypcami. ide pić capucinko. mam truskawki. mam winogonka. Fure ciastek. czekolade. Uwielbiam dzien dziecka! Oczywiście kupilam dla dzieci, ale musze przeciez spróbowac... :D
 
kalina... a mnie już nikt za dziecko nie uwaza... pozbyli sie tego kłopotu ;D

a tak wogóle to smutno mi bo nie wiem jak witoniowi pomóc... ma ten dziwny katarek jednodziurkowy (ponoc od zabka).. jakos tak podchypuje jak je....ech... martwie się...

ale ładnego pieska bede mić??
 
czesc - ale dawno mnie tu nie bylo ... widze ze sa nowe osoby - witam was serdecznie :)

dziewczyny u mnie sama bieda - w poniedzialek ide no operacje jajnikow - ale sie boje - wiecej wam napisze jak bede miec chwilke - narazie jestem na zwolnieniu 2 tydzien - a mam jeszcze zwolnienie do 13 czerwca - jak tylko bede po zabiegu to napisze co i jak
moja ewa za 11 dni konczy rok - duza fajna - zdrowa - urwisuje caly czas.
ja dalej pracuje - ucze sie i nie mam czasu dla siebie - zyje na wariackich papierach - wlasnie rozpoczyna sie sesja na studiach wiec wyterzona praca umyslowa i fizyczna mnie czeka - trzymajcie za mnie kciuki :)

pozdrawiam was serdecznie - milego dnia


ps. dla wszystkich waszych dzieciaczkow - na dzien dziecka - zycze duzo zdrowka i beztroskiego dziecinstwa.

tusia
 
Tusia, witamy :) Trzymamy kciuki za operację, żeby wszystko było najlepiej jak sie tylko da. Głowa do góry. Ja coś przekąsiłam, poleżałam i zaraz lecę spowrotem. Padam na twarz.
 
No i gdzieście sie podziały? Az tak zabalowałyście na Dzień Dziecka? ;) Wczorajsze koncerty były fajne, byli iluzjoniści, magicy i cała sala niesfornych dzieciaków. Wesoło ;D Tylko troche przydługie jak dla maluchów(2 godz.). A muszę Wam sie zwierzyć, że nie jest łatwo grać i pieknie wyglądać przez dwie godziny kiedy pewien osobnik skacze bez litości po pęcherzu. Jeszcze dzisiaj próba i koncert i będę miała trochę luzu :) bo orkiestra jedzie do Brukseli. A takie wojaże to już nie dla mnie :) Pozdrówka! Miłego dnia.
 
reklama
Moge odetchnąc z ulga, z Jonatanem wszystko w porządku. Psychoruchowo, rozwojowo, wszystyko w normie. Pani doktor powiedziała, że dzieciaczek idealnie symetryczny, zgrabny, siedzi slicznie, główka twarda, odruchy prawidlowe.
jeden felerek to atopowa skórka, alergicznie sucha i łuszcząca sie na nóżkach i w zgięciach. mam ograniczyć jajka w diecie...pa pa ciasta....
Ale za to figura na lato the best!
Nie moge popisac za długo, bo mały nie dał sie uspic i ciagle na nogach...rytm dnia mu siadł i jest podekscytowany. Nie ma rady, musze uspić tego...i tamte dwa czorcionki, wlasnie wiszcza w swojej sypialni. ąż zrejterował. Uspić trzy sztukii, posprzatac w kuchni gary po kolacji, prysznic...paśc na pyszczek. pa, do jutra...jak znajde czas. Sobota dzień sprtżatania moich 200 metrów kwadratowych...a i kwiatki czekaja na pielenie ;D
 
Do góry