reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Nasza Emilka urodziła sie 25 stycznia o 3:25 :) 3550 i 54 cm :) Poród trwał krótko :) zajechałam z rozwarciem 8 cm także w ciągu pół godziny - 40 minut Emilia była już z nami :) Bez oksytocyny i zzo się obeszło :)
Natalunia słońce ogromne gratulacje dla Ciebie i dla Emilki :*
szybki poród :-) tyle samo rodziłaś co ja Emmę :-p hehe z tym ze moja była większa:-p
i widze że też bez znieczulenia.. dzielna mamusia :-)
malutka napewno jest sliczna! już się nie mogę doczekać kiedy ją zobaczę :-)
buziaki ogromne :*:*:*

 
Zuzia opiekuje się siostrzyczką, cały czas podchodzi do wózka, całuje rączki, trzyma za rączkę i mówi,że kocha Emilkę :) Tylko w stosunku do nas jest nieznośna, ale to kwestia czasu pewnie.

Kamcia - wysyłałam Ci mms ze zdjęciem Emilki ale chyba nie doszedł....

Kamaa - ale w trakcie dnia odsyłali mnie 2 razy z IP do domu :tak: Kazali przyjechać jak skurcze zaczną się co minutę. I tak też zrobiliśmy. Jak leżałam pod KTG, to śmiali się, że zaraz urodzę i nawet nie będą mieli półgodzinnego zapisu. Wywiad robili już po porodzie w trakcie zszywania, bo wcześneij nie zdążyli :tak:
 
Zuzia opiekuje się siostrzyczką, cały czas podchodzi do wózka, całuje rączki, trzyma za rączkę i mówi,że kocha Emilkę :) Tylko w stosunku do nas jest nieznośna, ale to kwestia czasu pewnie.

Kamcia - wysyłałam Ci mms ze zdjęciem Emilki ale chyba nie doszedł....

Kamaa - ale w trakcie dnia odsyłali mnie 2 razy z IP do domu :tak: Kazali przyjechać jak skurcze zaczną się co minutę. I tak też zrobiliśmy. Jak leżałam pod KTG, to śmiali się, że zaraz urodzę i nawet nie będą mieli półgodzinnego zapisu. Wywiad robili już po porodzie w trakcie zszywania, bo wcześneij nie zdążyli :tak:

Natalia!! Gratuluję!!! Super się spisałaś!!!! Buziaki ode mnie i od Oli !!!
 
reklama
natalunia nie dostałam :no: a na polski czy irlandzki numer??
a pisałam do Ciebie tez na gg ale chyba nie wchodzisz :-(

ale widziałam na FB ... jest sliczniusia..
a Zu jak się nia słodko opiekuje... :-)
normlanie moje mi się przypominaja jak były takie maleńkie hehe :-)
ciesze się ze juestes już po i że nie było źle :-)
 
Do góry