reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Niby Mateuszkowa racja ale kurcze nie mogę chodzić w krótkich spódniczkach bo mi się uda ocierają i się pocę w długich ;/ i się denerwuje ;/
 
reklama
Maks sie obudził, jego nie dało sie przetrzymac bo darł sie i siekły był więc od godz 17 do co najmniej 19 żeby usnął na całą noc by się nie dało bo już próbowałam bo chciałam go do wanny wsadzić żeby sie rozbudził i sie darł więc nie dało rady:-(

A teraz też chodzi i jęczy, a ja wyrodna matka w ogóle sie nim nie zajmuję
 
Gaja współczuję z Maksiem. Może zaraz mu wróci ochota na sen?
Moje dziecię zaś ma problem z wieczornym zasypianiem :wściekła/y: w dzień jest ok, zasypia po 5 min. cycania, odkładam do łóżeczka i spokój ale wieczorem trwa to ostatnio godzinę... czy wychodzące ząbki bardziej dokuczają wieczorem?
Dorota Bartuś ma w kratkę: ostatnio wstaje o 8, drzemka o 12-13.30 lub 14, wieczorem o 19-stej śpiący zasypia w rezultacie o 21.30 :wściekła/y: i to już od kilku dni. Wcześniej wstawał 6.30-7, pierwsza drzemka ok. 10.30 do 13, druga na działeczce ok. 16, spanie nocne 20.30. Teraz też próbuję go usypiać tuż po 20-stej, nie zaśnie za żadne skarby. Już nie wiem, co mam o tym myśleć... pogorszyło mu się ze spaniem w dzień, bo sypiał nawet po 2,5 - 3 h, teraz po 1,5 h z biedą... jeszcze jest z nim tak wesoło, że bez mojej mamy nie mogę go uśpić po południu, mimo, że ok. 16 już jest bardzo śpiący. A z nią zaśnie zawsze, w wózeczku, na działce, czasem po 5-10 min. nie rozumiem...:szok:
Ala nie, nie licytujemy się. :-) moje jest podrasowane na maksa, jakąś turbiną. Nadmierna prędkość jeszcze chyba nikomu nie wyszła na dobre, więc mnie nie potrzebna dodatkowa moc. to saab 9-3.
Edyśku ja też mam brata sporo starszego, 10 lat. Właśnie z nim imprezowaliśmy w te sobote, kiedy sernik mnie wołał. Twoja pizza też brzmi pysznie...
Motylku gratulacje! miłych i owocnych wakacji życzę, zajrzyj do nas po wygaśnięciu pierwszych emocji z tej smutnej uroczystości, która Cię czeka
 
Iza ząbki jak najbardziej mogą wieczorem dokuczać i w nocy:tak:
Maks nadal nie śpi choć pozostałe me dzieci już chrapią, ja tez jeszcze na chodzie ale to dlatego że T. nie ma tak to bym juz dawno spała:-p
Oj rano ciężko będzie wstać:-p
Dziś popłynełam niedietowo, ech tak to u mnie jest albo sobota albo niedziela:baffled: Ale jak zwykle od poinedziałku sie pilnuję.

Ala u mnie sa np 2 jeziora, w Tuczne gdzie mieszka mój brat jest dość czyste jeziorko, no ale mój T. gdzies nas chce zabrać i nawet nie pamiętam gdzie tylko pamiętam że na literę D się zaczynało hehe:-D
 
Witam :-)
Od dzisiaj znowu dietetycznie ;-) Choc wczoraj tak strasznie nie było, ale przed pójściem spać pożarłam jeszcze kawałek ciasta. Nie dość, że miałam swoje to jeszcze teściowa drożdżówkę podrzuciła.

Kropeczko mam zamiar wrócić do zumbowania, chociaż 2 razy w tygodniu. Mam nowe filmiki z chomika :-)
Butterfly gratulacje

A i nie pochwaliłam się - kupiłam sobie strój kąpielowy :tak: w końcu :-D
A najlepsze jest to, że jak byłam u bratowej to dała mi swój strój - wcale nie noszony - bo jest na nią za mały ( i na moja bratanicę też :szok:) a na mnie akurat. I teraz mam 2 nowe stroje :-D
I jeszcze dała mi kilka par spodni - długie jeansy, 3 pary rybaczek jeansowych, 1 takie do kolan i jedne rybaczki bojówki. Wszystkie oryginalne, bo siostra jej wysyła z Ameryki. Na nią za małe - a na mnie jak ulał :-) Ale byłam happy :-):-):-)

1 strój kupiłam, 2 dostałam
 

Załączniki

  • 048.jpg
    048.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 16
  • 058.jpg
    058.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 18
heloł :D

obudziłam sie dokładnie 6.00 ! eh, ale było "si " na nocnik więc jestem happy:D za chwile jakiś abs pewnie..


Gaja no to niefajnie ale z 2 str może lepiej go "zostawic" niż dodatkowo rozbawiać ? ja bym chyba zostawiła z odpowiednim arsenałem zabawkowym :-p a wyrodna to ja jestem - wczoraj dałam dziecku bułke z margaryna i dżemem bo tak mi patrzyl w talerz :p więc odgryzł ode mnie :p ( nie po mnie dla jasności tylko nowiutką :-D)

Alusia no to niefajnie z tym ocieraniem - nie mam pojęcia jak to boli ale wyobrażam sobie, Ty wiesz, że dziecko kuzyna było tak spasione że w wieku 3 lat wozili go wózeczkiem bo sobie ocierałm właśnie uda i przeszedł z 5 kroków i koniec ? masakra.. ale jak ćwiczysz agrafkę - systematycznie! to powinno baaaaaaaaaaardzo pomóc :-) a masz jak biegać teraz ? i co z morzem wymysliłaś ?:-) pokoje oddzielne jak coś ? ;-)

Iza współczuje usypiania godzinnego, u nas to wygląda tak, że mały zjada butle i wędruje do łóżeczka i albo usypia w 3 minutki albo tak jak wczoraj-strasznie się męczył-z godzine, myślę, że to ta pogoda bo taka nawałnica w nocy przeszła , że myślałam, ,że okna nam powybija!:szok: mój syn też tak spał jak Twój - te 2 drzemki ale niestety coś mu sie odwidziało! więc dziś eksperymentalnie położyłam go do spania po 30 min jak wstał bo tarł oczka..no zobaczymy..bo on wstaje bo jest ewidentnie głodny.. poza tym, Oni są co raz starsi :D nowe umiejętności, nowe odkrycia to wiąże się z mega dawką emocji i przezyc, wiec może to im utrudnia zaśnięcie, mój wczoraj 1 raz kapał się nie w wanience - w brodziku, pełno zabawek, piany, antypoślizgowe zwierzaki przyklejone na dnie więc było wielkie zdziwo ;-) a co do ząbków - no to ma dziąsełka rozpulchnione? u nas chyba narazie koniec, mamy 8 i starczy.. a mama? no cóż chyba babcie tak mają, może go kołysze, śpiewa albo coś jeszcze wymyśliła, albo nie zagląda do niego co 5 sek ? hmmmmmmm...

Edytka super z tymi ubraniami! zawsze to grosz zostaje w kieszeni a jak ubrania fajne i porządne to jest sie z czego cieszyć :tak: strój czarny jest boski..zwłaszcza majtki :D
 
No ja już zaliczyłam i agrafkę i ABS z rana, jeszcze steperek ale to jak wrócę z przedszkola:tak:

Edytko super strój kupiłaś, ty taka chudzina na pewno bosko wyglądasz:tak:

A u nas raptem 2 dni jako takiej pogody były i dziś wieje mało łba nie urwie i 14 stopni:baffled:
 
Hej Kochane :) a ją jestem w Urzedzie Pracy bo miałam termin na czwartek ale zapomniałem i dzisiaj musze się usprawiedliwic :))

Gaja o której mały w końcu poszedł Ci spać? :)) Kochana widzisz efekty po agrafce?

Edysiek super że wpadło Ci troche nowych czechów :)) ją chce być już chuda to od teściowej dostanę bo ma troche fajnych do oddania ale na mnie są za małe :((

Mateuszkowa mam nadzieję że agrafka cos pomoze. A co do wczasów to będzie spontan dzisiaj jestem w domu a jutro jadę więc nic konkretnie nie wiem :)

Wroce do domu to się odezwe
 
reklama
Do góry