reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
Hejka
Alusia, Mateuszkowa ja też robie 150, ale w trzech miejscach zaczynam blisko kroku, potem środek i kończę przy kolanach i tak na każdym 150.

Gaja wyslałam Ci wiadomość może Cię zainteresuje:sorry2:A co do tego jeziora to nie wielkopolska a lubelszczyzna to jest koło Włodawy.

Edysiek ten pierwszy strój to taki jak ja masz tylo ja mam w granatowe paseczki jest świetny moim zdaniem:tak:

Kropeczko wiem że szybkość zależy od ilości koni hehe:tak::-) tylko mi chodziło że te auta i z tymi silnikami są właśnie obdarzone dużą ilością koni hehe a wiem bo mój to maniak audi więc chcąc nie chcąc muszę czasami wysłuchiwać o samochodach heheh


U mnie dzisiaj pada w koncu:-)
 
Dziewczyny tylko patrzcie na to, że ja od stycznia codziennie agrafką ćwiczę a zaczynałam od 50-ciu powtórzeń, teraz wychodzi coś koło 500:tak:
Dziś np ABS żadnej trudności mi nie sprawił i patrząc na tego gościa na filmiku - nie tego co prowadzi a tego co obok ćwiczy - to śmiac mi się chciało, że taki napakowany, kaloryfer na brzuchu a wygląda jakby za karę tam ćwiczył i modlił się o koniec hehe:-D Ale pierwszy dzień to kark mnie po prostu bolał, bo tam chyba 2 ćwiczenia sa bez podtrzymywania karku i na drugi dzień mnie mięśnie bolały a dziś już poszło super oby tak było dalej.

Acha i z tym moim bieganiem, kurcze dalej mnie w tej stopie cos boli i te dwa palce , zwłaszcza rano bo jak rozchodzę to ok ale jak własnie rano bym chciała biegać:baffled: a to już za długo trwa i muszę chyba znów do lekarki pójść:baffled: bo myślę, że na odchudzanie to najlepsze bieganie by dla mnie było, bo z rana o 6 bieganie potem po śniadaniu reszta ćwiczeń i byłoby ok:tak:
 
Gaja a widzisz ja chyba wolę biegać wieczorkiem, bo jak wczoraj poszłam to pomimo, że zjadłam serek waniliowy :p to mnie tak rzucało, myślałam, że padne :baffled::baffled: a abs to mi sie wydaje taki "lekki" jak sama piszesz, na poczatku te ćw. tylko robiły "wrażenie" hehehe, ale ponoc lepsze efekty niż przy a6w bo więcej mięśni angażuje

EDitku to dużo robisz :tak: ja w 1 miejscu jak coś hehehe
 
ja nie nadaję się na Weidera bo to za długo by trwało a tak abs-ik sobie pyknę i tez efekt bedzie zapewne po mieśiący dwóch od rozpoczęcia ćwiczeń:tak: No i te bieganie to ja chcę z rana bo wieczorem tu na boisko młodzież przychodzi i siedzą, piją, bekają i nabijają się więc wole z rana bez widzów i ogólnie rano mam więcej energii niż wieczorem, u mnie wieczorne bieganie oznacza godzinkę ok 22 jak dzieci usną a to za późno:tak: także z rana pobiegac chcę, czy będzie mi słabo? nie wiem, podejrzewam, że nie bo skoro tak bez śniadania 40 minut potrafie poćwiczyć i nic to te 10 minut biegu mnie nie wykończy raczej:-p
 
aaa skoro 10 min biegu to pewnie nie :p a ja musze coś zjeśc przed ćw. bo już kiedyś robiłam bez śniadania i było później kiepsko
zaliczyłam abs-a ale myślę o tym weiderze hmmmmmmmm... może wieczorem..
 
Dorka w co ty wierzysz, że ja niby dłużej miałabym biegać?????????
Przecież ja nie dałabym rady, nie mam formy więc nawet od 5 minut bym zaczęła bo bym musiała mieć deczko za wygórowane ambicje do możliwości aby się porywac na dłuższe biegi a potem na drugi dzień zakwasy :-p
 
reklama
Gaja a no bo popatrzyłam przez swój pryzmat - wybrałam trase i poszłam biegać a że zdycham na niej teraz nawet to już insza inszość ale trzeba jakoś do domu wrócić hehehehehe
 
Do góry