reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Dorota u nas to ja trzymam w ryzach jęzor jak sie kłócimy, mój T. oczywiście często nawet nie zdaje sobie sprawy jak rzuci jakąś Ku..ą, to ja od razu go do poziomu sprowadzam, że ja się tak do niego nie odzywam i jak by on to odebrał gdybym łaciny używała i że dzieci akurat to słyszą a nie muszą i ma sie pohamować bo w przeciwnym razie ja tez zacznę tak się do niego odnosić i robi mu sie głupio bo naprawde często nie zdaje chyba sobie sprawy jak to brzmi:baffled:

No ale nam kobietom w ich oczach nie przystoi przeklnąć, pierdnąć, beknąć a gdy siedzimy przed kompem lub tv jak by to wyglądało gdybyśmy wolną ręką mieszały sobie w gaciach - a im? No wsio wypada;-):-p

Toxi dasz radę będę trzymac w pt kciukasy :)
 
reklama
A u mnie im jesteśmy starsi tym ciszej się kłócimy heh niewiem czy to ze względu na dzieci :confused: No i oczywiście tak jak piszesz Gaja bez wyzwisk tzn. mój to raczej nie wyzywa bardziej ja:zawstydzona/y: ale jak mam cos chlapnąć to się powstrzymuję właśnie dlatego że on facet a nie robi tego;-).
A z "tą ręką w gaciach" to normalnie:-D:-D:-D:-D:-Dniemogę. Wyobrazilam sobie nas przed kompami i grzebiące heheheheh:-D:-D:-D:-D:-D


Toxi fajne i niedrogie są w Tesco tylko sprawdź sobie parametry które będa Ci pasowały, ja tez niedawno oglądałam chociaż mam nowy ale naprawdę ceny były fajne:-).
 
Edyta ale ta ręka w gaciach to fakt sprawdzony, mój nawet nie wie że tak robi do końca jak ma spodnie od piżamy hehe. Kiedys to w pracy kumplom powiedział, że zwróciłam mu na to uwagę, że jak tylko ma luzy w kroczu to reka tam wędruje to stwierdzili, że oni tez tak robią hehe:-D
 
mój robi to samo :p
to jest jakaś masakra :p ja wiem, że mają zabawkę bo im coś wisi :-D no ale.. to może my się za cycki łapmy ? :-D albo za sadło ja się złapie i będe robić - tuli-tuli..
chociaż nie.. mój brzuch to strefa X - nikt nie może go dotknąć..
 
Dorota jak to T. stwierdził "bo on taki fajny, miluni i potrzebuje czułości, żeby go ktos pogłaskał" no a że ja nie chcę to sam musi haha:-D

acha ale jak mu powiedziałam, że może ja też będe sobie w gaciach mieszać to stwierdził, że to by było chamskie .... ech chłopy
 
reklama
:-) cześć Wam, dawno mnie tu porządnie nie było - ale wracam do żywych. Egzaminy zdane... cudem z rachunkowości i analizy ekonomicznej zdawałam dwa, I i III semestr bo się przeniosłam z innej szkoły , I semestr na 36 pytań miałam 33 prawidłowe odpowiedzi a III semestr na 50 pytań 11 błędów :szok: a nie miałam natchnienia się uczyć ... chyba mam smykałkę do liczenia, reszta z górki i ubłagałam moją zmorę z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych o dst :-) ale też dał mi egzamin ... i myślałam że po mnie ale coś tam powymyślałam :-) Dostałam @ ... pierwszą po poronieniu, 7 dni od brania tabletek nie planowo ale nic się nie zaradzi - pisałam do ginekolog i mam dokończyć tabsy i umawiam się z nią na HSG, dziś znów bolał mnie brzuch czy nie wiem jak ostatnio,że nie mogłam dychac :szok:
 
Do góry