reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Cześć dziewczyny! :-D
Przepraszam, że mnie tak długo nie było. Tyle razy się zbierałam żeby wejść i coś napisać, ale jak to jazd nie miałam, to na jakieś urodziny szłam, albo gdzieś ze znajomymi, a to siedziałam z moimi bratanicami, a to tu i tam z Maksiem chodziłam na spacery po Gdańsku i jakoś tak mi nie wychodziło. Ale te nie wchodzenie wyszło mi bokiem, bo jak tu pisałam z wami to się motywowałam i jeść nie jadłam dużo, nawet w chwilach gastro. A dziś sobie wagę kupiłam, i hej! 67 i pół kg, te wszystkie chipsy i pizze i piwka wyszły mi bokiem. :-D A poza moim grubym tyłkiem tyle się wydarzyło w moim życiu, że ehh. Bajka! Nie nadrabiałam tego co pisałyście bo to by było dla mnie szaleństwem. Od jutra ćwiczę od nowa i diete trzymam bo masakra jest. Czuję się jak taki pączuś już. :zawstydzona/y:
 
reklama
Hej Laski ;*

Toxi super że się odezwałaś ;* napisz co tam u Ciebie? Co się wydarzył? Opowiadaj Kochana :* :* :)
 
witam,
jestem niewyspana, Maks w nocy jęczał bo i kaszel go męczy i katar to było bosko :dry:
Toxi no widzisz troszkę nas zostawiłaś i efekty są hihi ale Ty jak się zaweźmiesz to szybko zgubisz to co przybyło. Młodziutka jesteś to szybko pójdzie. No i podejrzewam, że jakiś amant sie na horyzoncie pojawił????;-)
 
Hej:-)
U nas szaro, buro i ponuro a mielismy gdzieś wyjechać :dry: no nic coś się wymyśli heh

Gaju to Maksio dalej ma anginę czy coś innego podłapał?
Toxi hej opowiadaj co się ciekwaego u Ciebie działo?
Alusia ja też mam tą błotną jest świetna tylko muszę ją chyba częściej robić bo ciągle zapominam heh
 
Editek ja też o niej zapominam a do tego teraz mi się skończyła :-):wściekła/y: ale zaraz na początku sierpnia sobie kupie ;-).
U nas też dzisiaj zimno i brzydko a chciałam się gdzieś wybrać bo mój szanowny mąż od dzisiaj idzie na noc do pracy i tak przez 2 tygodnie co za tym idzie w dzień beedzie spał ...
 
No to nie za fajnie masz, chociaz zawsze spokojny wieczór hihi tylko dzieciaczki na twojej głowie.
Ale potem sobie odpoczniesz heh. Ja to normalnie wczoraj poszłam spać o 21:30 i dzisiaj wstałam o 7 ledwie co.
Muszę gdzieś naładować akumulatorki bo jak tak dalej pójdzie to chyba padnę i nie wstanę. Czułam się wczoraj jak jakaś 90-cio letnia babcia. A może to przez tą pogode wczoraj upał dzisiaj 17 stopni i deszcze już sama niewiem.:confused::confused:
 
hej! :D

no to ja opowiem Wam trochę. Mój Maksiu ma 8 zębów i zaczyna mi chodzić, za rękę daje rade. : D się garnie, chce sam, jak mu nie wychodzi to się krzywi i płacze, w chodziku mi chodzić nie chcę. Istne szaleństwo. xD No i w sumie, amant to się pojawił dawno, ale jest w Niemczech, ale o tym zaraz. W ogóle ostatnio tak jechałam sobie na urodziny do koleżanki i w autobusie na przeciwko mnie siedział facet, z 23-24 lata, uśmiechał się do mnie, ja byłam tak mądra że myślałam, że mi się coś przewidziało. Jak wysiadłam z autobusu to podszedł do mnie, gadka szmatka, i numer telefonu chciał.:-) A wracając tego amanta z Niemiec, to ja Wam wspominałam o takim Michale co w Niemczech mieszka niedaleko mnie, pisałam Wam, że specjalnie do Gdańśka przyjechał choć nie miał podrodze na urlopie to dla mnie wpadł, widziałam się z nim. Ogólnie, facet trochę zwariował na moim punkcie, w taki pozytywny sposób bardzo! Ale ja mam pustke. Tzn. nie, że ja jestem jakaś bez serca, ale ja nie wiem czy bym się nie bała zaczynać coś od nowa. Tzn ja wiem, że się boję dlatego mam taki mętliczek. I do tego jeszcze namiętnie do mnie bułgar wypisuje, ale tu jest masakra. Już mnie to denerwuje. Mieszał mieszał a teraz myśli, że co wpadne mu w ramiona i będę się cieszyć jak 10 lat temu kiedy nową lalke barbie dostałam? -,-

przebieram się, i idę pobiegać na schodach. xD
 
Toxi biegasz po schodach? A ile masz ich do pokonania?
A co do Twoich amantów to musisz wybrać odpowiedniego ale jak Bułgar Ci już raz wykręcił nr to nie wiadomo co mu znowu do głowy strzeli .. a synek super że zaczyna chodzić ;* :)

Editek no wieczor bedzie w domu bo bedzie chodził na 2 w nocy :angry: a potem na 17.30 to wtedy faktycznie spokojny wieczór :-D:-D
 
Alusia, Bułgara to ja dawno olałam. :p Ten z autobusu mi skutecznie podniósł samoocene. :D Ale ogólnie czuję się dziwnie, zrobiłam się strasznie egoistyczna. Tzn. na 1 miejscu jest Maks, a potem ja, mój rozwój itd. Nie patrzę na nikogo w jakiś szczególny sposób. Czuje się jakbym nie umiała. I do tego jeszcze nie jest mi z tym źle. xD
 
reklama
I bardzo dobrze :* bo najwazniejsza jesteś Ty i Maksiu a nie jacyś faceci :* :-D.
A co z tym bieganiem po schodach? Ile biegasz ?
 
Do góry