reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolor oczu

AsiaM

mama czterech córek
Dołączył(a)
23 Styczeń 2006
Postów
1 125
Cześć,  :laugh:
chciałam Was zapytać, jaki kolor oczu mają Wasze dzidzie.
Do kiedy kolor oczu dziecka może się zmienić?
Moja Ala ma do tej pory ciemnoszare oczy, takie jak przy urodzeniu. Nikt w naszej rodzinie takich nie ma, dlatego myślę, że kiedyś nadejdzie zmiana.
Co Wy na to?
Może któraś z Was obserwowała to u swojego starszego dziecka?
 
reklama
Moja mała miała ciemnoszare a teraz robią jej się błękitne.
Najlepsze jest to, że ja i maż mamy ciemno brązowe oczy czyżby po dziadkach miała takie jasne no bo chyba nie po sąsiedzie ;D
 
ANIU WIDOCZNIE OBOJE Z MEZEM JESTESCIE NOSICIELAMI GENU NIEBIESKICH OCZU KTÓRE SIE SPOTKAŁY U WERONIKI - TO PRAWA MENDLA

 
Kubuś ma ciemnoniebieskie oczka... po mamusi ;) z tym,że niestety myślę, że mu się zmienią, bo starszy synek miał również na początku ciemnoniebieskie, potem szare a teraz ma brązowe - to po tatusiu ;)
 
Nasz Kamilek miał na poczatku granatowe teraz robią się niebieskie, po tatusiowi, bo ja mam piwne. Słyszałam że kolor oczu może się zmieniać do pół roku.
 
reklama
Madzia_33 to mnie pocieszyłaś mój tata i moja tesciowa maja niebieskie oczy moze to po dziadkach je odziedziczyła :laugh:
 
Do góry