reklama

kolor oczu

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez AsiaM, 26 Styczeń 2006.

1. AsiaM

AsiaM mama czterech córek

Cześć,  :laugh:
    chciałam Was zapytać, jaki kolor oczu mają Wasze dzidzie.
    Do kiedy kolor oczu dziecka może się zmienić?
    Moja Ala ma do tej pory ciemnoszare oczy, takie jak przy urodzeniu. Nikt w naszej rodzinie takich nie ma, dlatego myślę, że kiedyś nadejdzie zmiana.
    Co Wy na to?
    Może któraś z Was obserwowała to u swojego starszego dziecka?

2. eg16

eg16 Fanka BB :)

Na początku Adaś miał ciemno-szare, teraz powoli robią się niebieskie- po tatusiu.

3. reklama
  4. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

moja mała dalej ma ciemnoniebieskie,zobaczymy co będzie dalej :) ja mam piwne a mąż niebieskie :)

5. aniam13

aniam13 Fanka BB :)

Moja mała miała ciemnoszare a teraz robią jej się błękitne.
    Najlepsze jest to, że ja i maż mamy ciemno brązowe oczy czyżby po dziadkach miała takie jasne no bo chyba nie po sąsiedzie ;D

6. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Maciuś po urodzeniu miał niebieskie a teraz ma błekitne

7. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

ANIU WIDOCZNIE OBOJE Z MEZEM JESTESCIE NOSICIELAMI GENU NIEBIESKICH OCZU KTÓRE SIE SPOTKAŁY U WERONIKI - TO PRAWA MENDLA

8. madziunia

madziunia mama Danielka i Kubusia

Kubuś ma ciemnoniebieskie oczka... po mamusi ;) z tym,że niestety myślę, że mu się zmienią, bo starszy synek miał również na początku ciemnoniebieskie, potem szare a teraz ma brązowe - to po tatusiu ;)

9. Anulka59

Anulka59 Fanka BB :)

Nasz Mateuszek miał cimnogranatowe także nie było widać nawet źrenic.Teraz ma brazowe po mamusi ;)

10. reklama
  11. elusia79

elusia79 mama Fabianka i Kamilka

Nasz Kamilek miał na poczatku granatowe teraz robią się niebieskie, po tatusiowi, bo ja mam piwne. Słyszałam że kolor oczu może się zmieniać do pół roku.

12. aniam13

aniam13 Fanka BB :)

Madzia_33 to mnie pocieszyłaś mój tata i moja tesciowa maja niebieskie oczy moze to po dziadkach je odziedziczyła :laugh:

Poleć forum