reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

kolor oczu

AsiaM

mama czterech córek
Rozwiązania
0
Cześć,  :laugh:
chciałam Was zapytać, jaki kolor oczu mają Wasze dzidzie.
Do kiedy kolor oczu dziecka może się zmienić?
Moja Ala ma do tej pory ciemnoszare oczy, takie jak przy urodzeniu. Nikt w naszej rodzinie takich nie ma, dlatego myślę, że kiedyś nadejdzie zmiana.
Co Wy na to?
Może któraś z Was obserwowała to u swojego starszego dziecka?

reklama

eg16

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Na początku Adaś miał ciemno-szare, teraz powoli robią się niebieskie- po tatusiu.

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
moja mała dalej ma ciemnoniebieskie,zobaczymy co będzie dalej :) ja mam piwne a mąż niebieskie :)

aniam13

Rozwiązania
0
Moja mała miała ciemnoszare a teraz robią jej się błękitne.
Najlepsze jest to, że ja i maż mamy ciemno brązowe oczy czyżby po dziadkach miała takie jasne no bo chyba nie po sąsiedzie ;D

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
Maciuś po urodzeniu miał niebieskie a teraz ma błekitne

Madzia_33

Mama Julki i Krzysia !!!
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
ANIU WIDOCZNIE OBOJE Z MEZEM JESTESCIE NOSICIELAMI GENU NIEBIESKICH OCZU KTÓRE SIE SPOTKAŁY U WERONIKI - TO PRAWA MENDLA

madziunia

mama Danielka i Kubusia
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Kubuś ma ciemnoniebieskie oczka... po mamusi ;) z tym,że niestety myślę, że mu się zmienią, bo starszy synek miał również na początku ciemnoniebieskie, potem szare a teraz ma brązowe - to po tatusiu ;)

Anulka59

Rozwiązania
0
Nasz Mateuszek miał cimnogranatowe także nie było widać nawet źrenic.Teraz ma brazowe po mamusi ;)

elusia79

mama Fabianka i Kamilka
Rozwiązania
0
Nasz Kamilek miał na poczatku granatowe teraz robią się niebieskie, po tatusiowi, bo ja mam piwne. Słyszałam że kolor oczu może się zmieniać do pół roku.

reklama

aniam13

Rozwiązania
0
Madzia_33 to mnie pocieszyłaś mój tata i moja tesciowa maja niebieskie oczy moze to po dziadkach je odziedziczyła :laugh:

Do góry