reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kondolencje Dla Rodzicow Maji

reklama
Moniko i Marcinie łączę się z Wami w bólu i wierzę, że niedługo zaświeci dla Was słońce...

Majeczko(*)....pozostaniesz zawsze w naszych sercach Aniołku

 
Ja również dołaczam sie do kondolencji....
współczuje kochani brak słow nie wiem co pisac bo to trudne..
trzymam kciuki za was .
MM jestem z wami myslami i modlę sie o was..........

(*) Majeczko pamiętamy...........

Serce Malwiny
 
Kochani, wyrazy głębokiego współczucia... Jestem z Wami i myślę wciąż o Was i Majeczce, oraz Oliwce...

"Umiera się nie dlatego by przestać żyć, lecz po to by żyć inaczej."
 
Najszczersze wyrazy współczucia dla Moniki i Marcina ,oby udało Wam sie pozbierać po tej strasznej tragedii ...
 
nie potrafie wyrazic slowami tego co czulam kiedy dowiedzialam sie ze Majeczka odeszla,zal, smutek, zlosc na niesprawiedliwosci tego swiata...
Wspolczuje Wam i jestem przy Was myslami...Wierze ze zostaniecie wynagrodzeni za swoje cierpienia....
Codzienie mysle o Was i Malym Aniolku ktory jest teraz na pewno szczesliwy i chce zebyscie tez cieszyli sie zyciem i tym ze juz nic go nie boli...
 
Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; Kiedyś zobaczymy twarzą w twarz.
(1 Kor 13,12)

Moniko i Marcinie, nic nie utuli Waszego bólu. Żadne słowa pocieszenia nie przyniosą ulgi. Ze stratą dziecka jest jak z palcami u dłoni - niezależnie od tego, którego się utraci, ból jest taki sam. Wierzę jednak, że któregoś dnia dotkniemy tej Tajemnicy i zrozumiemy...
Jestem z Wami myślami.
 
reklama
Moniko i Marcinie. Chyba wszyscy, którzy poznali Waszą rodzinną historię są teraz z Wami. Wyrazy współczucia i bliskości w tych trudnych chwilach..
 
Do góry