reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KROSNO, SANOK

reklama
cześć Ja jestem z okolic Sanoka, na forum jestem od dawna, ale teraz dopiero weszłam na ten wątek. Fajnie że jesteś pozdrawiam
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
hej
dawno tu nie zadlądałam... bardziej zadomowiona jestem gdzieindziej... prawde mówią już zwątpilam że ktokolwiek się odezwie na ten wątek :) Miło że jesteś... Myślę, ze teraz będe tu zaglądać częściej..:) Pozdrwaiam :)
 
Fajnie że sie odezwałaś, ja myślałam że stwierdziłaś że nikogo nie ma i zrezygnowałas. Cieszę się ze bedziesz teraz tu częściej wchodzić , Napisz coś o sobie i swoim dzieciątku. Nie wiem naweyt z twojego suwaczka czy to chłopak czy dziewczynka. Ja urodziłam Kamilka 31 października, choć termin miałam na koniec listopada, rodziłam w Sanoku i jestem w miarę zadowolona. Jestem nauczycielem biologii ale teraz nie pracuję. Interesuję się genetyką a moje hobby to haft i szydełko

Napisz coś o sobie pozdrawiam :) :) :)
 
Acha i jeszcze chciałam zapytać, o ile mozesz odpowiedziec. Z tego co zrozumiałam jesteś na jakimś innym forum, czy można zapytac na jakim, fajne???
 
Hej!!!!!!!
Równiez rodziłąm w Sanoku i jestem bardzo zadowolona... na podkarpaciu mieszkam od serpnia, czyli w sumie niedługo... przeprowadzałm się pod koneic ciąży i obawiałm się troszke, ale naprawdę jak się okazało nie było czego.
Mam córeczkę Oliwikę :) urodziła sie 27.09, trzy dni po terminie.
a co do mnie, to obecnie nie robę nic.. przerwałam studia, a od października planuję zmienić kierunek... mogłąm kontynuować w Krośni , nie tracąc roku, ale nie miaąłm sumienia zostawiać MAlutkiej na cvały weekend, wiec zrezygnowaąłm...
Miło że haftujesz, ja prawde mówiąc dopiero zaczynam i miło będzie mi skorzystać o ile pozwolisz z rady bardziej doświadczonej kolezanki:)
 
No cóz nikt więcej się nie odzywa, wygląda na to że na BB my same jesteśmy z tych okolic... Pozdrawiam
 
cześc ja też jestem z podkarpacia a dokładniej z okolić sanoka...
Dopiero tera ztu zaglądłam chociaz byłam wcześniej na regionalnym i tam was nie widziałam:)

Pozdrawiam i ciesze się że jest nas więcej..
 
reklama
Czesc dziewczyny:)
Fajnie, ze sa tu jakies dziewczyny z moich rodzinnych stron.
Sanok, to moje rodzinne miasto, ale od pewnego czasu mieszkam w Londynie. Tam tez rodzilam moja niunie
Szkoda, ze tak zadko tu zagladacie....

Hmm, ale moze jednak bedziecie zagladac tutaj czesciej?
Pozdrawiam

 
Do góry