reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krótka kość udowa

reklama
Może Hanki tak mają;) moja Haniula urodzona 38t6d 2560g co dawało 9 centyl. Też byłam na diecie cukrzycowej. Aktualnie ma rok i waży 9 kg ale wszędzie jej pełno
 
Tak myślę. Moja dopiero po dwóch latkach 10 kg przekroczyła i nosimy niektóre 80 dalej 🙈
Gdzie znaleźć ubranka dla chudszych dzieci 😅 moja za miesiac roczek, nosi rozm 80 na długość ale w ramionach czy brzuszku wszystko luz i wszystko zwisa 🤭 wracając do tematu, mam porownanie do koleżanki ktora rodziła 4 miesiace po mnie i też z cukrzycą ciążowa- u niej był luz, ledwo sie diety trzymala i cukry byly ok bobas duży oj ponad 3.5 kg. Ja dieta ostra, insulina no i te nadciśnienie= córka kruszynka
 
reklama
Gdzie znaleźć ubranka dla chudszych dzieci 😅 moja za miesiac roczek, nosi rozm 80 na długość ale w ramionach czy brzuszku wszystko luz i wszystko zwisa 🤭 wracając do tematu, mam porownanie do koleżanki ktora rodziła 4 miesiace po mnie i też z cukrzycą ciążowa- u niej był luz, ledwo sie diety trzymala i cukry byly ok bobas duży oj ponad 3.5 kg. Ja dieta ostra, insulina no i te nadciśnienie= córka kruszynka
To dla porównania. Cukrzycy ciążowej nie mialam w obu ciążach, a były rok po roku dzieci, jadłam tyle samo to samo, dużo słodyczy niestety. A córka mała , drobną,a syn 4200 i 59 cm 🤦 a ubranka Sinsay głównie ma chude, w hmie niektóre getry są szczupłe.
 
Do góry