reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak 1 trymestr

Wspaniałe pozytywne zakończenie, podnosi na duchu. U mnie tez krwiak i plamienia :( ale jak widać jest nadzieja, ze się sytuacja poprawi. Dopóki mnie to nie spotkało, nawet nie widziałam ze może być taki problem. Życzę wam wszystkim i sobie, tak pozytywnego zakończenia.
 
reklama
Właśnie dziewczyny ale czy te krwiaki się wracają ? Czy później można normalnie funkcjonować jeśli ten krwiak się wchłonie?
 
Właśnie dziewczyny ale czy te krwiaki się wracają ? Czy później można normalnie funkcjonować jeśli ten krwiak się wchłonie?
W jednej ciąży miałam tak, że niby się wchłonął i zaraz znowu narósł (lub zrobił się nowy). W innej pojawił się raz, mały, szybko zniknal i potem był spokój. Raczej z historii koleżanek i z forum powiedziałabym, że zwykle nie nawracają (a ja miałam pecha albo jakas chorobowa przyczynę tworzenia się krwiaków).
 
Ja czasami mam, zwłaszcza wieczorami. Każdy bol mnie niepokoi.
Raz dziennie mam wyrzut brunatnej wydzieliny, z reguły w czasie korzystania z toalety.

A Ty jak się czujesz?
 
Ja mam czasami takie jak na miesiączke ale tylko chwile i przechodzi jak narazie leżę takie zalecenia może to wredne coś się w końcu wchłania
 
reklama
Do góry