reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak 1 trymestr

reklama
Ja idąc na usg, nawet nie wiedziałam, ze są takie problemy jak krwiaki w tym wydaniu, wiec nawet nie spytałam i rozmiar. Ja teraz rozpoczynam 7 tydz.
Ja dostałam krwawienia pierwsze i odrazu pojechałam na SOR myślałam że poroniłam a później okazało się że to krwiak też nie wiedziałam że coś takiego istnieje
 
Ja dostałam krwawienia pierwsze i odrazu pojechałam na SOR myślałam że poroniłam a później okazało się że to krwiak też nie wiedziałam że coś takiego istnieje
Dokładnie. Ja też nie wiedziałam że może być coś takiego...wracam z pracy a tu krwawienie i się popłakałam bo myślałam że poroniłam...okazało się że to krwiak.
 
Gonia jak się czujesz?
Dzięki że pytasz. We wtorek byłam na kontroli 9tydz+4dzien wyszło z usg:) niestety krwiak się nie zmniejszył. Stoi w miejscu. Martwią mnie właśnie te bole bo wieczorami właśnie mam takie bole jak na miesiączkę ale gin mi powiedziała że to przez krwiaka... u mnie krwawienie raz mniejsze raz większe. Najgorzej jest jak wychodzę na jakieś badania Wedy krwawienie jest większe... a ty jak tam
 
Dzięki że pytasz. We wtorek byłam na kontroli 9tydz+4dzien wyszło z usg:) niestety krwiak się nie zmniejszył. Stoi w miejscu. Martwią mnie właśnie te bole bo wieczorami właśnie mam takie bole jak na miesiączkę ale gin mi powiedziała że to przez krwiaka... u mnie krwawienie raz mniejsze raz większe. Najgorzej jest jak wychodzę na jakieś badania Wedy krwawienie jest większe... a ty jak tam
Ja leżę ogólnie to już miesiąc praktycznie wizytę mam w następnym tygodniu
Ja nie krwawię ani nie mam plamienia mam nadzieję że mi się to wchłonęło
Ale teraz troszkę się zmartwiłam bo czasami też mam tak że mnie boli brzuch jak na miesiączke
 
Ja leżę ogólnie to już miesiąc praktycznie wizytę mam w następnym tygodniu
Ja nie krwawię ani nie mam plamienia mam nadzieję że mi się to wchłonęło
Ale teraz troszkę się zmartwiłam bo czasami też mam tak że mnie boli brzuch jak na miesiączke
Też leżę już 3 tygodnie. To jak nie plamisz i nie krwawisz to dobry znak ;)daj znać co po wizycie
 
reklama
Dzięki za opisanie swojej historii. Takie pozytywne zakończenie podnosi mnie na duchu i daje wiarę że u mnie też zakonczy się to wszystko dobrze.
Gonia nie wiem czy wchodzisz na portal ale chce podnieść Cię na duchu
Byłam dzisiaj u mojego lekarza krwiak zrobił się mniejszy i taka galareta był naprawdę duży… lekarz nie dawał mi szans a jednak dzidzia ma się świetnie leżałam miesiąc i muszę leżeć dalej aż się wchłonie całkowicie
Dlatego dziewczyno nie denerwuj się naprawdę nic nie rób tylko leż a wszystko będzie dobrze i pokonacie tego krwiaka
 
Do góry