reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak 1 trymestr

Anitę

Aktywna w BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2023
Postów
87
Cześć dziewczyny
Może któraś z Pań może mi coś doradzić bo sama coś takiego przeżyła
Jestem w 9 tc Pierwsza ciąża w tamtym tygodniu zaczęłam bardzo krwawić później to krwawienie zaczęło ustępować mój gin kazał mi leżeć i nic nie robic najlepiej aż do następnej wizyty teraz mam plamienie bardzo słabe jak w końcówce miesiączki ( krew brązowa ) Bardzo się martwię bo zaczęłam szukać po internecie ze niedotlenienie płodu itp a strach pomyśleć tym bardziej że to maja pierwsza ciąża
Kobietki przechodziłyście coś takiego ?
 
reklama
Cześć dziewczyny
Może któraś z Pań może mi coś doradzić bo sama coś takiego przeżyła
Jestem w 9 tc Pierwsza ciąża w tamtym tygodniu zaczęłam bardzo krwawić później to krwawienie zaczęło ustępować mój gin kazał mi leżeć i nic nie robic najlepiej aż do następnej wizyty teraz mam plamienie bardzo słabe jak w końcówce miesiączki ( krew brązowa ) Bardzo się martwię bo zaczęłam szukać po internecie ze niedotlenienie płodu itp a strach pomyśleć tym bardziej że to maja pierwsza ciąża
Kobietki przechodziłyście coś takiego
W 7 tc zaczęła ze mnie lecieć krew, tak koło 20 minut, i wyleciał skrzep, myślałam, że poroniłam. Kolejnego dnia poszłam na wizytę, okazało się, że to był krwiak i sam się oczyścił. Brałam progesteron w zastrzykach i tyle.
 
Cześć dziewczyny
Może któraś z Pań może mi coś doradzić bo sama coś takiego przeżyła
Jestem w 9 tc Pierwsza ciąża w tamtym tygodniu zaczęłam bardzo krwawić później to krwawienie zaczęło ustępować mój gin kazał mi leżeć i nic nie robic najlepiej aż do następnej wizyty teraz mam plamienie bardzo słabe jak w końcówce miesiączki ( krew brązowa ) Bardzo się martwię bo zaczęłam szukać po internecie ze niedotlenienie płodu itp a strach pomyśleć tym bardziej że to maja pierwsza ciąża
Kobietki przechodziłyście coś takiego ?
W pierwszej ciąży miałam krwiak. Brudzenia, szpital i leki. Po wyjściu ze szpitala poleciała krew. Byłam przerażona. Na wizycie kontrolnej okazało się, że wszystko ok a krwiaka nie ma. Najpewniej się oczyścił.
Słuchaj lekarza, oszczędzaj się. Zdrówka dla Was! 💚
 
Jak masz coraz mniejsze krwawienie i brazowe plamienie to raczej oznaka że krwiak się czyszcza :)
 
Ostatnia edycja:
Witaj. Mam ten sam problem. W 6tyg pojechałam do ginekologa bo dostałam silnego krwawienia. Myślałam że to poronienie. Na szczęście serduszko już biło i okazało się że to krwiak. Ja mam gigantycznego krwiaka bo ma 10cm...lekarze raczej nie dają mi szans. Mówiła że są trzy warianty albo dziecko da sobie radę, albo krwiak spowoduje poronienie albo spowoduje zatrzymanie serduszka. Dostałam zwolnienie z pracy i mam leżeć biorę luteinę i wit c. Obczytalam dużo różnych forum i z tego co czytam to krwiaki częsta przypadłość. Zazwyczaj wszystko się kończy dobrze jeśli krwiak nie jest duży no ale mój jest ogromny...jeśli twój nie jest duży to się oszczędzaj i bądź dobrej myśli.
 
Ostatnia edycja:
gonia831
Może troszeczkę Cię podniosę na duchu
Mój krwiak nie jest mały wiec odwrotnie gdy zobaczyłam go na USg wręcz się przeraziłam praktycznie nad całością mojego malutkiego dzidziusia fasolki
Wiec bądź dobrej myśli zobaczysz że twój maluszek da sobie rady
Trzymam za was kciuki !
Zdrówka dla was !
 
W pierwszej ciąży miałam krwiak. Brudzenia, szpital i leki. Po wyjściu ze szpitala poleciała krew. Byłam przerażona. Na wizycie kontrolnej okazało się, że wszystko ok a krwiaka nie ma. Najpewniej się oczyścił.
Słuchaj lekarza, oszczędzaj się. Zdrówka dla Was! 💚
Dziękuje bardzo ❤️
 
reklama
Też miałam krwiaka w pierwszej ciąży. Od siódmego tygodnia plamienie. W dziewiątym krwawienie i szpital. W jedenastym powtórka. W dwunastym do
 
Do góry