reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w ciąży

reklama
Ja na początku ciąży też miałam krwiaka aż do 12 tygodnia. Lekarz mówił że jak będzie jakiekolwiek krwawienie


to mam od razu do niego pisać ale nie panikować bo to prawdopodobnie krwiak, i to krwawienie nie zagraża dziecku. Lekarz mówił że albo będzie krwawienie albo krwiak się sam wchłonie.
Powiedz mi dużo miałaś tych krwawień ?
 
Hej odebrałam dziś wyniki 1 bety
Beta wynosi 5762,0 mlU/ml
Czyli ciąża jest czy nie? ☺️ Czy muszę iść na następne badanie po raz drugi ? ☺️
Szczerze? Nie znam się ją nigdy takiego badania nie robiłam. Żaden lekarz nie zlecał mi a ja jakoś nigdy nie myślałam aby zrobić.
Roniłam testy pokazywały ciąże i trzy razy nieprawidłowe były a następna czwarta rośnie we mnie ❤

Wynik wydaje mi się że jest duży ale na tym usg to ja szczerze nic nie widzę.
Ale ja się tak znam jak na wróżeniu na fusach 😉
Powtórz za 48 jak tu zalecają i umów się do lekarza wydaje mi się że już powinno być coś widać ale tak jak mówię ja się nie znam.
A co pokazuje wykres referencyjny laboratorium ? Bo tam na pewno są oznaczenia do tej bety który powinien pokazać który to tydzień.
 
Szczerze? Nie znam się ją nigdy takiego badania nie robiłam. Żaden lekarz nie zlecał mi a ja jakoś nigdy nie myślałam aby zrobić.
Roniłam testy pokazywały ciąże i trzy razy nieprawidłowe były a następna czwarta rośnie we mnie ❤

Wynik wydaje mi się że jest duży ale na tym usg to ja szczerze nic nie widzę.
Ale ja się tak znam jak na wróżeniu na fusach 😉
Powtórz za 48 jak tu zalecają i umów się do lekarza wydaje mi się że już powinno być coś widać ale tak jak mówię ja się nie znam.
A co pokazuje wykres referencyjny laboratorium ? Bo tam na pewno są oznaczenia do tej bety który powinien pokazać który to tydzień.
Hej co do bety pokazuje tydzień 5. Byłam u lekarza prywatnie bo dostałam krwawień nie obfitych ale kilka razy gdy byłam w toalecie i postarałam się papierem był czerwony. Pani doktor powiedziała że krwiaka żadnego nie ma nie wiem czy się opróżnił czy nie. Powiedziała że widzi dzieciątko ale niestety nie widzi bicia serduszka , podejrzewa 6 tydzień ale mówi że może być ciąża młodsza o 5-7 dni dlatego może serduszko być widać dopiero. Jeśli beta się podwyższy mam brać leki podtrzymujące ciążę. Jeśli nie podwyższy się to wiadomo co oznacza 😔.. modlę się aby wszystko było dobrze
 
Hej co do bety pokazuje tydzień 5. Byłam u lekarza prywatnie bo dostałam krwawień nie obfitych ale kilka razy gdy byłam w toalecie i postarałam się papierem był czerwony. Pani doktor powiedziała że krwiaka żadnego nie ma nie wiem czy się opróżnił czy nie. Powiedziała że widzi dzieciątko ale niestety nie widzi bicia serduszka , podejrzewa 6 tydzień ale mówi że może być ciąża młodsza o 5-7 dni dlatego może serduszko być widać dopiero. Jeśli beta się podwyższy mam brać leki podtrzymujące ciążę. Jeśli nie podwyższy się to wiadomo co oznacza 😔.. modlę się aby wszystko było dobrze
Śledzę wątek, trzymam kciuki
 
W moim przypadku było tak - około 6 tc miałam jednorazowy ból podbrzusza i poleciało ze mnie dość dużo krwi. Zadzwoniłam do gin co w takiej sytuacji zrobić. Z racji tego, że wizyta natychmiastowa nie była możliwa kazali mi jechać do szpitala. Tam zostałam zbadana, potwierdzono ciążę i miałam zostać na obserwacji (nie zgodziłam się). Za 5 dni zgłosiłam się do lekarza, potwierdzono ciążę tym razem żywą, bo serduszko już biło i okazało się, że mam małego krwiaka. Zapisano mi nospę i duphaston 3x1. Na kolejnej wizycie okazało się, że moja ciąża zatrzymała się na 6 tc (a dokładnie w tym dniu co byłam na ostatniej wizycie), a krwiaka już nie było. Dodam, że krwawiłam tylko 1 dzień, przez kolejne 2 dni plamiłam na brązowo.
 
reklama
Hej. Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze ❤
Ja miałam krwiaka ok 10 tygodnia ciąży, bardzo duże krwawienia. Myślałam, że to już najgorsze. Schodziły ze mnie skrzepy.
Całe szczęście wszystko dobrze.
Jedynie parę razy jeździłam do szpitala, i prawie cała ciąża przeleżana.
 
Do góry