reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krzesełko do karmienia

te rosnące z dzieckiem są świetne, a jeśli nie takie to tylko ikea - miałam kilka i zdecydowanie ikea, wygodne, lekkie, małe, tanie, ale przede wszystkim - bajecznie się czyści :)

Co do ikea, to po tej aferze z odpinajacymi się pasami raczej bym nie kupiła. Zdecydowanie wygląda na nie wygodne, no a do tego jak się okazuje jest po prostu niebezpieczne. Mi się podoba to Krzesełko Baby Ono - Małpka | Karmienie | Krzesełka do karmienia | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa i chociaż cena nie mała, to przynajmniej wygląda solidnie i ma mocne pasy. Tutaj już chyba się pojawiło. Ciekawe tylko jak z czyszczeniem tego sprzętu?
 
reklama
Do góry