Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
znam
Dzięki aniolkowa. Tak, kazal odstawic. Zadzwonilam i jeszcze raz o to zapytalam, wczoraj mówił cos innnego... Nie wspominalam mu ze inna lekarka z kliniki mowila zeby odstawic a on zeby brać. No bo gdzie bede w kompetencje wchodzicPewnie ci powie zeby odstawić bo prolaktyna musi w ciazy wzrastać. Odpowiada za przygotowanie organizmu matki do karmienia piersią i im wyższa tym lepiej.

A mój M zawsze na mnie krzyczał ze przesadzam ze za dużo tej pracy ile można a ja mówiłam ze tak trzeba ze trzeba pomagać innym ze oni to docenia jak ja będę potrzebować pomocy i tak się odwdzieczyli
Może nie norma bo moich 2 szefów przyjęło to z radością i trzymają kciuki . Chodź powiedziałam ze może mnie nie być 13 miesięcy . Bo nie będę ciągnąć wszystkiego bo pracuje czasem 7 dni w tygodniu a w ciąży chyba nie wypada wiec coś zostawię ..Czyli to norma ze się piętnuje kobiety za to ze chcą być matkami