reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nika przykro mi ale z mrozaczków będą na pewno dzidziusie:)
Ja po usg już, mam torbiel w powłokach brzusznych ok 5 mm. Lekarz sie pytał czy czasem zastrzyków w brzuch nie miałam. To mowie że miałam , a on a jakie? to mowie ze hormony i rozmowa się skończyła. W środę idę na konsultacje do chirurga jeszcze.
Lohoho zaszalalas :szok: i co beda wycinac ? Czy lekarza zamorowalo i juz nic nie powiedzial
 
Nika przykro mi ale z mrozaczków będą na pewno dzidziusie:)
Ja po usg już, mam torbiel w powłokach brzusznych ok 5 mm. Lekarz sie pytał czy czasem zastrzyków w brzuch nie miałam. To mowie że miałam , a on a jakie? to mowie ze hormony i rozmowa się skończyła. W środę idę na konsultacje do chirurga jeszcze.
A skąd sie to u ciebie wzięło ?
 
Dowiem sie w środę co z tym dalej .
Nika chyba jakiś zastrzyk to spowodował. Pewnie się to wchłonie .
Gosiu lekarz był chyba w moim wieku więc mam nadzieję że ogarnął temat:)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dowiem sie w środę co z tym dalej .
Nika chyba jakiś zastrzyk to spowodował. Pewnie się to wchłonie .
Gosiu lekarz był chyba w moim wieku więc mam nadzieję że ogarnął temat:)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym tego nie wycinala rozejdzie się .Uważaj chirurg lubi wszystko wycinać taki jego zawód :biggrin2:
 
Dawno mnie tu nie było :-(
Dzisiaj miałam okropny dzień od kilku dni miałam plamienia miałam dostać dzisiaj okres ale od 2 dni leciała sama krew poszłam do ginekologa i dowiedziałem się, że właśnie poronilam :'( udało mi się jakimś cudem zajść naturalnie w ciążę i taka wiadomość jestem załamana! Piękny prezent na rocznicę ślubu która miałam tydzień temu
 
Dawno mnie tu nie było :-(
Dzisiaj miałam okropny dzień od kilku dni miałam plamienia miałam dostać dzisiaj okres ale od 2 dni leciała sama krew poszłam do ginekologa i dowiedziałem się, że właśnie poronilam :'( udało mi się jakimś cudem zajść naturalnie w ciążę i taka wiadomość jestem załamana! Piękny prezent na rocznicę ślubu która miałam tydzień temu
Boze strasznie mi przykro...
 
reklama
Dawno mnie tu nie było :-(
Dzisiaj miałam okropny dzień od kilku dni miałam plamienia miałam dostać dzisiaj okres ale od 2 dni leciała sama krew poszłam do ginekologa i dowiedziałem się, że właśnie poronilam :'( udało mi się jakimś cudem zajść naturalnie w ciążę i taka wiadomość jestem załamana! Piękny prezent na rocznicę ślubu która miałam tydzień temu

Przykro mi bardzo bo wiem co czujesz.
 
Do góry