reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ale mi sie juz dzis skonczyl Crinone. Bralam 1x 80mg i nic wiecej nie mialam.
A teraz i to mi kazali odstawic.
Moze tu lokalnie poszukam jakiegos ginekologa i sie skonsultuje
A moze masz wystarczajace prg i dlatego dostalas na tak krotko tylko do bety. Chyba ze chcesz na wlasna reke pobrac jeszcze to nawet lekarz rodzinny ci wypisze. Ja np. crinine bralam do 10 tc. I co jedziesz do niego w koncu na wizyte.
 
Tak swoją drogą... jak już jestem przy temacie. Co może być nie tak skoro wszystkie blastki są dobrej klasy (4BB, 4AB , 4AA itp.), ładnie się zagniezdzaja (potwierdzona implantacja) a beta w 10 dpt rośnie jakby chciała a nie mogła :/ zastanwiam się czy to wina blastusia, czy endometrium czy macicy czy ciul wie czego... nawet progesteron był już ładny a tu taki klops.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bym stawiala na genetyke.
 
A moze masz wystarczajace prg i dlatego dostalas na tak krotko tylko do bety. Chyba ze chcesz na wlasna reke pobrac jeszcze to nawet lekarz rodzinny ci wypisze. Ja np. crinine bralam do 10 tc. I co jedziesz do niego w koncu na wizyte.
zrobie wyniki w piatek i zobacze czy nie bedzie spadac - zaufam profesorkowi.
A co do jechania tam to jeszcze sie nie zdecydowalam. niestety koszt z tym zwiazane sa spore.
 
Kasik ja tez ciagbelabym dalej profesteron. Dziwne ze kazali Ci odstawić.
Mawila nie poddawaj się idź jeszcze jutro na krew. Dalej trzymam kciuki. Gosia ma rację, jeśli był taki przypadek na forum to tym bardziej...
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma stwierdzoną wrogość śluzu? Dziś robiłam porządki w papierach, miałam robiony test kremera z wynikiem: plemniki nie poruszają się swobodnie ( wrogość śluzu) a na msome nasienia mam konsystencja bardzo lepka. Może to tu jest pies pogrzebany? Już sama nie wiem...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma stwierdzoną wrogość śluzu? Dziś robiłam porządki w papierach, miałam robiony test kremera z wynikiem: plemniki nie poruszają się swobodnie ( wrogość śluzu) a na msome nasienia mam konsystencja bardzo lepka. Może to tu jest pies pogrzebany? Już sama nie wiem...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana co ty teraz rozgrzebujesz czekaj spokojnie na bete i delektuj sie ciaza :)
 
reklama
Do góry