reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem na ile ane vivo realnie poprawia skutecznosc procesu, na pewno komplikuje troche.. mysle ze to bardziej pomaga psychicznie pacjentkom, ktore podchodza do tego emocjonalnie - a czy z punktu widzenia komorki jest roznica gdzie stanie sie blastocysta? Nie sadze..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem na ile ane vivo realnie poprawia skutecznosc procesu, na pewno komplikuje troche.. mysle ze to bardziej pomaga psychicznie pacjentkom, ktore podchodza do tego emocjonalnie - a czy z punktu widzenia komorki jest roznica gdzie stanie sie blastocysta? Nie sadze..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Z ropuszki linku wynika az tyle skutecznosci,napewno kobieta musi miec inne warunki niz przy ivf
I tu nie chodzi o psychike.......

c8f05f02a781ac42da22e984cbc73e49.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sama jestes gruba [emoji12]

Takie sa bodajze statystyki. I z tego co widze to sporo dziewczyn zachodzi za 2-3 razem. Czesc po duzej ilosci podejsc, czesc za pierwszym podejsciem.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ja już po wizycie. Nasza Kropeczka już jest większą Kropeczką i ma 8,3 mm.
Słyszeliśmy też przez chwilę bijące serduszko:) Dostałam rozpiskę leków do końca i mam w ciągu dwóch tygodni stawić się u lekarza, który będzie prowadził ciążę.
upload_2016-12-9_12-38-7.png
 

Załączniki

  • upload_2016-12-9_12-38-7.png
    upload_2016-12-9_12-38-7.png
    174,4 KB · Wyświetleń: 487
Do góry