reklama

Kto po in vitro?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Yanka, 22 Maj 2009.

1. Ewa_81

Ewa_81 Aktywna w BB

Palu - ogromne gratulacje!
    Mam nadzieje, ze ten rok okaze sie dla nas wszystkich szczesliwy :)

2. dwie_poziomki

dwie_poziomki Zaangażowana w BB

Palu to si duo nie pomyliłam bo przewidywałam betk 600-700 :)
    Gratulacje

Zmykam na TLC fajny program jest dopiero co był przypadek 6 raczków z in vitro i wszystkie przezyły i maja już 6 lat... :szok:

3. reklama
  4. palu_nr1

palu_nr1 Fanka BB :)

Roxi powodzenia na transferze
    we wt mam wizyte takze chyba dopiero wtedy bete zrobie i jak wyliczylam to we wt powinna byc 3200

Ostatnia edycja: 3 Luty 2012
  5. kaska31

kaska31 Fanka BB :)

Dziewczyny bierzecie progrynova 21 ja biore i stwierdzam ze od niego mnie boli zoladek.Zglaszalam juz ale mam brac do 12 tygodnia.

6. kaska31

kaska31 Fanka BB :)

Roxii trzymam kciuki za twoje babelki i pozytywna bete.:-)

7. sakmi1

sakmi1 Zaangażowana w BB

ja juz jestem po transferze podano mi 3 zarodki wszystki ładnie przezyły 9,8,6 - tylko jeden musiał być nacięty juz kiedys o tym czytałam ale to nasze ostatnie wie zdecydowalismy sie na nacięcie, i niech sie dzieje wola Boża, bo Bóg jest z nami nie odbierał by nam szczęścia i nie cieszy się z naszego nieszczescia.
    Roksii trzymam kciuki za transfer.
    paula
    super gratuluje betki.

8. ala_36

ala_36 Fanka BB :)

palu- tylko ze moj lewy jajnik jest tak schowany ze juz przy usg lekarz ma problem zeby go dojrzec, a wczoraj to myslalam ze umre z bulu, powiedzial mi ze wlasnie po to jest narkoza zeby nie bolalo, ale jak mi tam go zrusza to moze byc nie milo...

9. lolitka200

lolitka200 Wiem tyle,ze nic nie wiem

meg - podhodowanie zarodkow to nic innego niz rozmrozenie zarodkow z stadium ktorym byly zamrozone i potrzymanie dluzej. zwykle to dotyczy zarodkow 2-3 dniowych i trzymanie ich do stadium blastki zanim sie przetransferuje. jesli mialas zamrozona zas blastke to trzyma sie je do 6 doby ale to malo ktore kliniki robia jak na razie w polsce.
    o twojej immunologii pisalam. tak jak mowilam - temat trudny do zbadania bo jest milion rzeczy ktore trzeba byloby zbadac i to sie liczy w tysiacach, a jak nawet znajdziesz w czym problem lezy to leczenie bardzo trudne i kosztowne. wiec rozumiem ze ty podstawowe badania na przeciwciala zrobilas - jakie do tej pory?? tarczyca? fosfolipidowe? krzepliwosc?

10. reklama
  11. sylha

sylha mama bliźniakowa

Palu- śliczny wynik i oby tak dalej!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
    Roxii- będzie git- już Ci to pisałam;-),
    Joweg- pogadajcie z adwokatem, przedstawcie wszystkie dokumenty i zobaczycie co dalej.
    Jezeli chodzi o Madziunię z Sosonowca, to niby się coś wyjaśniło, ale coś dalej śmierdzi...i wydaję mi się, że matka małej (nie stoję w jej obronie) ma problemy sama ze sobą

12. palu_nr1

palu_nr1 Fanka BB :)

sakmi przesylam ciazowe fluidki, zeby byla duza beta &&&&&&&&&&&&&&& i dla reszty dziewczyn rowniez:)))

tak sie zastanawialam kiedy powiedziec rodzinie i znajomym o ciazy ale chyba dopiero to zrobie jak zobacze serduszko
    a w ktorym tygodniu je widac?

Poleć forum